Kdo jsme

Náš cíl: Česko bez odpadu

Přejeme si Zero waste Česko. Zemi, která nebude zavalena tunami odpadků. Věděli jste, že průměrný Čech vyprodukuje 318 kg odpadu za rok? Ten se pak nejčastěji spálí, či skončí na skládce, ale obě tyto metody dlouhodobě znečišťují naši přírodu. To nás velmi trápí, a tak jsme se rozhodli tuto situaci změnit. Proto píšeme blog o zero waste a prodáváme kvalitní nezbytnosti pro život bez odpadu všem, kteří mají zájem být každý den o trochu ekologičtější. To vše s vizí stát se největším zero waste informačním portálem a eshopem v České republice.

 

Jak to všechno začalo

Naše kořeny sahají do roku 2017, kdy Radim se Sabčou založili v Brně první bezobalový obchod. Když ale společně nastartovali také Realitní agenturu R21, pro tento “bezobaláč“ našli nové vedení. Aby však mohli šířit myšlenku života bez odpadu dále, přišli s novým projektem: Radima napadlo založit informační portál, blog a eshop: Zero Waste Life.

U zrodu na začátku roku 2018 také stáli Martin a Hanka. Martin se staral o produkty na eshopu, a později i sociální sítě. Hanka pomáhala s blogem a popisy produktů na eshop. Jak to ale už chodí, času bylo čím dál tím méně a postupně oba dva náš tým opustili. Mezitím se k nám ale přidala Lucka, a tak jsme na to teď dohromady tři. Momentálně Zero Waste Life jen vzkvétá, každý den pracujeme na nových produktech pro náš eshop a obsahu pro náš blogFacebookInstagram a YouTube kanál.

Náš tým

Radim

 

Ahoj, já jsem Radim a v Zero waste life mám na starosti chod webu, strategický rozvoj firmy a všechno, co s tím souvisí. To proto, že mě baví plánovat a přemýšlet o různých souvislostech. Také momentálně pracuji na dvou nových projektech, které budeme v rámci Zero waste life představovat, jeden z nichž budou konzultace o tom, jak vaši domácnost či podnik vést bez odpadu. A čemu se věnuji mimo Zero waste life? Spoluvlastním a vedu realitní agenturu R21, připravuji vlastní developerský projekt a pomáhám lidem investovat do nemovitostí. Jo a také jsem milovník Tex-Mex kuchyně!

Sabča

Ahoj! Jmenuji se Sabča v Zero Waste Life se starám o všemožné kontroly a supervize. Proč? Protože jsem šílený perfekcionista! Mimo to také zajišťuji focení a postprodukci produktů, velkoobchodní prodej, odesílám Vaše objednávky a spoustu dalších věcí. Kromě Zero waste life také s Radimem pracuji na realitní agentuře R21 a ve volném čase ráda sportuji, cestuji a věnuji se svému pejskovi.

Lucka

Ahoj! Jsem Lucka, do týmu Zero Waste Life jsem se přidala jako poslední a mám na starosti marketing, blog, YouTube a sociální sítě. A co dělám, když zrovna nepíšu, netočím, ani nepřispívám na Instagram? Studuji marketing a psychologii na univerzitě v Portsmouth na jihu Anglie, pracuji jako servírka v námořním klubu, vedu univerzitní jógový klub kde také učím hodiny, cvičím jógu a pilates… A nebo spím, protože jsem z toho všeho vyčerpaná

 

Pokud nám chcete pomoci šířit myšlenku života bez odpadu, sdílejte články z našeho blogu, přihlaste se k odběru novinek emailem, odebírejte naše videa na YouTube nebo nás likněte na Facebooku a sledujte na Instagramu!

Děkujeme ♡
Radim, Sabča & Lucka