My jsme Zerowastelife.cz

Jsme parta mladých lidí, které svedl dohromady zájem o životní styl bez odpadu.

Radim byl zakladatelem prvního Bezobalového obchodu v Brně. Společně s Martinem, Sabčou a Luckou tvoříme Zero waste life blog, jehož cílem je šířit povědomí o tomto způsobu života. Zároveň provozujeme eshop Zero waste life, kde nabízíme kvalitní produkty pro fungování bez odpadu.

A jaký je náš cíl?

Přejeme si Zero waste Česko, přejeme si Českou republiku, která nebude zavalena tunami odpadu ročně. Věděli jste, že průměrný Čech vyprodukuje 318 kg odpadu za rok? To nás dlouhodobě trápí, protože se odpad skládkuje nebo pálí, což zamořuje naši krajinu. Proto jsme se rozhodli situaci začít měnit. Píšeme blog a prodáváme kvalitní nerezové, dřevěné a jiné produkty na našem eshopu, které Vám vydrží na věčnost. To vše s vizí stát se největším informačním portálem na téma zero waste v České republice.

A co Vy? Už žijete Zero waste life?

Že ne? Tak skočte na náš blog a přečtěte si článek o tom, jak začít se Zero waste. Pokud se rozhodnete začít, připravili jsme pro Vás několik balíčků, které si můžete do začátku objednat, abyste byli schopni plynule přejít na život bez odpadu.

Pokud nám chcete pomoci šířit Zero waste life, sdílejte články z našeho blogu, přihlaste se k odběru novinek emailem nebo nás likněte na Facebooku.

Děkujeme ♡
Radim, Sabina, Martin, Lucie