Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci a bezpečnosti Vás, přepravců či zaměstnanců na výdejním místě, jsme přistoupili ke zrušení dobírky. Tuto platbu nelze využít. Prosíme, dokončete svůj nákup pohodlně přes platbu kartou nebo bankovním převodem. Tímto krokem minimalizujeme kontakt při doručování vaší zásilky. Děkujeme za pochopení.

Bambusové pouzdro

 
 

Bambusové pouzdro ve svém zero waste životě můžete využít třemi různými způsoby: jako hygienické cestovní pouzdro na bambusový zubní kartáček, jako pouzdro na bambusová či skleněná brčka, a do třetice jako futrál na psací potřeby. Jaký jiný produkt, než bambusové pouzdro, zabije tři metaforické mouchy jednou ranou tak snadno a rychle?

Dostupnost Momentálně nedostupné
149 Kč
Kód produktu BAM/BAL3
Značka Bamboozle
Kategorie Brčka
Položka byla vyprodána...
 

K ČEMU BAMBUSOVÉ POUZDRO?

Toto bambusové pouzdro má v životě člověka bezodpadového hned několikero využití, prosté elegantní řešení pro tři problémy v jednom produktu, které ocení každá zero waste domácnost.

  • Na kartáček: Lze jej použít jako hygienické, ekologické pouzdro na bambusový zubní kartáček. Díky tomuto pouzdru se Váš kartáček už nikdy neušpiní od dalších věcí ve vašem kufru, či batohu.
  • Na brčka: Můžete jej rovněž využít i jako pouzdro na bambusová či skleněná brčka - pojme až tři o průměru do 9mm, nebo dvě větší s čistícím kartáčkem.
  • Na psací potřeby: V neposlední řadě jej lze využít i jako malý futrál na psací potřeby, pojme cca 3 propisky, nebo 4-5 tužek.

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Čína (provincie Anhui)

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat co nejlokálnější dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt dovážíme z Asie? Věříme totiž, že produkty z Číny ani jiných Asijských zemí nemusí nutně být neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány určité etické i ekologické standarty a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované. Častokrát, jako u tohoto produktu, se hlavní surovina na výrobu produktu nachází právě v Asii a převážet ji do Česka pro zpracování by bylo méně ekologické, než zpracování přímo v Asii a transport výsledného produktu. Produkty jako tento Vám rovněž pomohou ušetřit stovky jednorázových produktů, výsledná uhlíková stopa pro transport z Asie je tedy mizivá, oproti té spojenou s používáním jednorázových produktů.

Na našem e-shopu se snažíme nabízet širokou škálu produktů pro život bez odpadu, a to bohužel v dnešním globalizovaném světě nejde bez mezinárodních dodavatelů. Mnoho Evropských dodavatelů produktů podobných tomuto své produkty v Asii vyrábí, my si ale vždy vybíráme jen ty, kteří na plno dodržují naše ekologické, kvalitativní i etické standarty.

PARAMETRY

Délka: 23 - 23,5 cm

Průměr: 3 cm

Součástí sady: bambusové pouzdro, 1ks bambusové brčko malé, 1ks čistící kartáček

Do pouzdra je možno uložit brčko o maximální délce 22 cm!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: