Bambusové pouzdro

Kód: BAM/BAL3
149 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Bambusové pouzdro ve svém zero waste životě můžete využít třemi různými způsoby: jako hygienické cestovní pouzdro na bambusový zubní kartáček, jako pouzdro na bambusová či skleněná brčka, a do třetice jako futrál na psací potřeby. Jaký jiný produkt, než bambusové pouzdro, zabije tři metaforické mouchy jednou ranou tak snadno a rychle?

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

K ČEMU BAMBUSOVÉ POUZDRO?

Toto bambusové pouzdro má v životě člověka bezodpadového hned několikero využití, prosté elegantní řešení pro tři problémy v jednom produktu, které ocení každá zero waste domácnost.

  • Na kartáček: Lze jej použít jako hygienické, ekologické pouzdro na bambusový zubní kartáček. Díky tomuto pouzdru se Váš kartáček už nikdy neušpiní od dalších věcí ve vašem kufru, či batohu.
  • Na brčka: Můžete jej rovněž využít i jako pouzdro na bambusová či skleněná brčka - pojme až tři o průměru do 9mm, nebo dvě větší s čistícím kartáčkem.
  • Na psací potřeby: V neposlední řadě jej lze využít i jako malý futrál na psací potřeby, pojme cca 3 propisky, nebo 4-5 tužek.

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Čína (provincie Anhui)

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat co nejlokálnější dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt dovážíme z Asie? Věříme totiž, že produkty z Číny ani jiných Asijských zemí nemusí nutně být neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány určité etické i ekologické standarty a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované. Častokrát, jako u tohoto produktu, se hlavní surovina na výrobu produktu nachází právě v Asii a převážet ji do Česka pro zpracování by bylo méně ekologické, než zpracování přímo v Asii a transport výsledného produktu. Produkty jako tento Vám rovněž pomohou ušetřit stovky jednorázových produktů, výsledná uhlíková stopa pro transport z Asie je tedy mizivá, oproti té spojenou s používáním jednorázových produktů.

Na našem e-shopu se snažíme nabízet širokou škálu produktů pro život bez odpadu, a to bohužel v dnešním globalizovaném světě nejde bez mezinárodních dodavatelů. Mnoho Evropských dodavatelů produktů podobných tomuto své produkty v Asii vyrábí, my si ale vždy vybíráme jen ty, kteří na plno dodržují naše ekologické, kvalitativní i etické standarty.

PARAMETRY

Délka: 23 - 23,5 cm

Průměr: 3 cm

Součástí sady: bambusové pouzdro, 1ks bambusové brčko malé, 1ks čistící kartáček

Do pouzdra je možno uložit brčko o maximální délce 22 cm!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: