Bambusový příbor

Kód: BAM5
Akce Výprodej
Značka: Bamboozle
139 Kč –64 %
bambusovy pribor
139 Kč –64 % 50 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jak se nejlépe vyhnout jednorázovým vidličkám v rychlém občerstvení a restauracích? Používejte vlastní bambusový příbor! Je lehký a skladný, což z něj dělá ideálního společníka na cesty. Antibakteriální bambus je ideální materiál pro styk s potravinami a není ošetřován žádnými zdraví nebezpečnými chemikáliemi. Po dosloužení se navíc celý bambusový příbor rozloží!

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

UŽ ŽÁDNÉ JEDNORÁZOVÉ PŘÍBORY!

Na co používat pokaždé, když kupujete jídlo na s sebou, ve stánku, nebo v obchoďáku, nový jednorázový plastový příbor? Nejen, že tím zatěžujete životní prostředí, ale i praktičnost a jednoduchost použití jsou u něj mizerné. My si myslíme, že jednorázové plastové příbory nemají ve 21. století své místo. Vyměňte je raději za kvalitní a 100% rozložitelný bambusový příbor!

BAMBUSOVÝ PŘÍBOR A PROČ SI HO OBLÍBÍTE

Bambusový příbor představuje ideální alternativu k jednorázovým plastovým příborům. Je skladný a lehký, proto si jej s sebou můžete vzít v batohu či kabelce kamkoli. Je vyroben z kvalitního bambusu, který bude sloužit roky a po uplynutí životnosti se dá jednoduše kompostovat. Bambus je rovněž materiál s antibakteriálními vlastnostmi, což z něj za prvé dělá ideální surovinu pro výrobu předmětů pro styk s jídlem, a za druhé znamená, že nemusí být ošetřován žádnými nebezpečnými chemikáliemi. Bambusový příbor nesmí chybět ve Vaší zero waste cestovní tašce!

POUŽITÍ A PÉČE

Před prvním a po každém použití důkladně omyjte a osušte, pro prodloužení životnosti jej nenechávejte dlouho namočený ve vodě. Po dosloužení je tento výrobek 100% kompostovatelný.

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Čína (provincie Anhui)

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat co nejlokálnější dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt dovážíme z Asie? Věříme totiž, že produkty z Číny ani jiných Asijských zemí nemusí nutně být neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány určité etické i ekologické standarty a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované. Častokrát, jako u tohoto produktu, se hlavní surovina na výrobu produktu nachází právě v Asii a převážet ji do Česka pro zpracování by bylo méně ekologické, než zpracování přímo v Asii a transport výsledného produktu. Produkty jako tento Vám rovněž pomohou ušetřit stovky jednorázových produktů, výsledná uhlíková stopa pro transport z Asie je tedy mizivá, oproti té spojenou s používáním jednorázových produktů.

Na našem e-shopu se snažíme nabízet širokou škálu produktů pro život bez odpadu, a to bohužel v dnešním globalizovaném světě nejde bez mezinárodních dodavatelů. Mnoho Evropských dodavatelů produktů podobných tomuto své produkty v Asii vyrábí, my si ale vždy vybíráme jen ty, kteří na plno dodržují naše ekologické, kvalitativní i etické standarty.

PARAMETRY

Délka: 16cm

Materiál: Bambus

Set obsahuje: 1 bambusovou vidličku, 1 bambusovou lžičku, 1 bambusový nůž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: