Bambusový příbor

Kód: BAM5
139 Kč
Skladem

Jak se nejlépe vyhnout jednorázovým vidličkám v rychlém občerstvení a restauracích? Používejte vlastní bambusový příbor! Je lehký a skladný, což z něj dělá ideálního společníka na cesty. Antibakteriální bambus je ideální materiál pro styk s potravinami a není ošetřován žádnými zdraví nebezpečnými chemikáliemi. Po dosloužení se navíc celý bambusový příbor rozloží!

Detailní informace

Detailní popis produktu

UŽ ŽÁDNÉ JEDNORÁZOVÉ PŘÍBORY!

Na co používat pokaždé, když kupujete jídlo na s sebou, ve stánku, nebo v obchoďáku, nový jednorázový plastový příbor? Nejen, že tím zatěžujete životní prostředí, ale i praktičnost a jednoduchost použití jsou u něj mizerné. My si myslíme, že jednorázové plastové příbory nemají ve 21. století své místo. Vyměňte je raději za kvalitní a 100% rozložitelný bambusový příbor!

BAMBUSOVÝ PŘÍBOR A PROČ SI HO OBLÍBÍTE

Bambusový příbor představuje ideální alternativu k jednorázovým plastovým příborům. Je skladný a lehký, proto si jej s sebou můžete vzít v batohu či kabelce kamkoli. Je vyroben z kvalitního bambusu, který bude sloužit roky a po uplynutí životnosti se dá jednoduše kompostovat. Bambus je rovněž materiál s antibakteriálními vlastnostmi, což z něj za prvé dělá ideální surovinu pro výrobu předmětů pro styk s jídlem, a za druhé znamená, že nemusí být ošetřován žádnými nebezpečnými chemikáliemi. Bambusový příbor nesmí chybět ve Vaší zero waste cestovní tašce!

POUŽITÍ A PÉČE

Před prvním a po každém použití důkladně omyjte a osušte, pro prodloužení životnosti jej nenechávejte dlouho namočený ve vodě. Po dosloužení je tento výrobek 100% kompostovatelný.

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Čína (provincie Anhui)

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat co nejlokálnější dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt dovážíme z Asie? Věříme totiž, že produkty z Číny ani jiných Asijských zemí nemusí nutně být neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány určité etické i ekologické standarty a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované. Častokrát, jako u tohoto produktu, se hlavní surovina na výrobu produktu nachází právě v Asii a převážet ji do Česka pro zpracování by bylo méně ekologické, než zpracování přímo v Asii a transport výsledného produktu. Produkty jako tento Vám rovněž pomohou ušetřit stovky jednorázových produktů, výsledná uhlíková stopa pro transport z Asie je tedy mizivá, oproti té spojenou s používáním jednorázových produktů.

Na našem e-shopu se snažíme nabízet širokou škálu produktů pro život bez odpadu, a to bohužel v dnešním globalizovaném světě nejde bez mezinárodních dodavatelů. Mnoho Evropských dodavatelů produktů podobných tomuto své produkty v Asii vyrábí, my si ale vždy vybíráme jen ty, kteří na plno dodržují naše ekologické, kvalitativní i etické standarty.

PARAMETRY

Délka: 16cm

Materiál: Bambus

Set obsahuje: 1 bambusovou vidličku, 1 bambusovou lžičku, 1 bambusový nůž

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: