Nerezová lahev

11 hodnocení
 

Také nesnášíte tu divnou pachuť, která se tvoří v plastových láhvích, když je používáte moc dlouho? Tahle láhev Vám do pití nepřipustí žádné nežádoucí látky a navíc uchová Vaše pití svěží.

Dostupnost Zvolte variantu Momentálně nedostupné Skladem (1 ks) Momentálně nedostupné
Varianta
399 Kč 599 Kč 499 Kč od 399 Kč    
Kategorie Do kuchyně
 

Kolikrát jste si museli kupovat pití v PET lahvi jen proto, že jste s sebou žádné jiné neměli? Nebo Vaše plastové láhve chytily ten podivný zápach? Vyzkoušejte nerezové láhve. Voda v nich zůstane čistá a bez pachutě. U nerezu se nemusíte strachovat, zda je BPA FREE, protože nerez tyto chemikálie neobsahuje v žádné formě. PETku sice zrecyklujete, ale proč si nekoupit nerezovou láhev, a pak nemuset recyklovat vůbec? Skvělá do práce i na výlety. Jak už to u nerezi bývá, je pevná a zároveň lehká, můžete jimi tedy vybavit jak sebe, tak i své příbuzné, včetně dětí. Darovaná nerezová lahev udělá o poznání větší radost než ta plastová. A ještě s ní budete šetřit životní prostředí. Přidejte se k nám #roadtozerowaste

 

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Čína

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat co nejlokálnější dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt dovážíme z Asie? Věříme totiž, že produkty z Číny ani jiných Asijských zemí nemusí nutně být neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány určité etické i ekologické standarty a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované.

Na našem e-shopu se snažíme nabízet širokou škálu produktů pro život bez odpadu, a to bohužel v dnešním globalizovaném světě nejde bez mezinárodních dodavatelů. Mnoho Evropských dodavatelů produktů podobných tomuto své produkty v Asii vyrábí, ale do jejich továren bohužel nemáme náhled. Proto jsme se rozhodli jít přímou cestou a tento výrobek z Asie dovážet sami, abychom nad procesem výroby měli větší kontrolu a byli si jistí, že dodavatel dodržuje naše ekologické i etické standarty.