Bavlněné švihadlo

 
Vyrobeno v ČR
  • 1 z 5
 

Není nad staré dobré bavlněné švihadlo. Ať je vám pět nebo padesát, je čas si trochu zaskákat – ať už pro zábavu, fyzičku, či Vaše atletické ambice. Toto kvalitní bavlněné švihadlo s dřevěnou rukojetí je vyráběno v jihočeském provaznictví s důrazem na kvalitu a poctivou práci. Není nad to dělat něco pro své zdraví, chránit životní prostředí před zbytečnými plasty a podporovat domácí ekonomiku díky jednomu jedinému výrobku!

Dostupnost Zvolte variantu Skladem Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné
Varianta
99 Kč    
Značka Delana
Kategorie Hračky
 

ZAPOŤTE SE V BEZODPADOVÉM STYLU

Staré dobré bavlněné švihadlo: jeden z nejjednodušších způsobů, jak se během pár minut pořádně zapotit. Mnoho široce dostupných švihadel je ale vyráběno z neekologických materiálů, převážně gumy a plastu. Vyměňte je raději za tuto přírodní, bezodpadovou variantu: bavlněné švihadlo s dřevěnými rukojeťmi vyrobené zlatými českými ručičkami. Vysoce kvalitní materiály a zpracování jsou jen jedním z mnoha důvodů, proč si bavlněné švihadlo zamilujete! Už jste viděli nějaké sportovní vybavení, které by bylo více zero waste?

VARIANTY

Bavlněné švihadlo je dostupné v několika délkách pro sportovce nejmenší i největší:

Výška Doporučená délka švihadla
do 115cm 200cm
150 - 160cm 250cm
160 - 180cm 275cm
nad 180cm 300cm

 

 

 

 

 

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Česká republika

V našem životě i podnikání se vždy snažíme podporovat místní - české a slovenské - malé firmy a podnikatele. Jedním z našich oblíbených dodavatelů je Delana: provaznictví z jihočeské vesnice Deštná s provaznickou tradicí. Proč jsme si Delanu tak oblíbili? Jejich produkty jsou vyráběny z kvalitních přírodních materiálů, s důrazem na detail a řemeslný um. Žádné volné nitky a neobroušené dřevo z velkovýrobní linky. Věříme, že si jejich švihadla zamilujete tolik, jako my!

PARAMETRY

Jelikož jsou produkty vyráběny ručně, a ne pouze strojově, mohou se rozměry jednotlivých kusů lišit.

Délka rukojeti: 11,5 cm

Materiál: bavlna, dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: