Zkuste to doma sami - péče o tělo a vlasy

Kód: 1901
399 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Raději než používat přípravky z drogerie či supermarketu, které obsahují velké množství syntetických látek a chemikálií, proč si vlastní přípravky pro péči o tělo a vlasy nevyrobit doma? Tato kniha obsahující 137 skvělých nápadů a receptů dokazuje, jak snadné, levné, zdravé a ekologické to může být.

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

Zapomeňte na syntetické, nezdravé a neekologické kosmetické přípravky z drogerie, mnohem lepší přípravky může totiž každý vyrobit doma sám! 137 nejlepších receptů a nápadů pro každý typ pleti a vlasů je důkazem, že to je opravdu snadné.

Proč byste mohli chtít začít tyto výrobky vyrábět sami doma?

  • Je to zdravější! Namísto chemikálií a syntetických látek nebezpečných pro Vaše zdraví přírodní kosmetika obsahuje šetrné ingredience, které neškodí Vašemu zdraví.
  • Je to ekologičtější! S domácími produkty ušetříte velké množství obalového materiálu a plastů. Navíc můžete dát přednost regionálním, sezónním surovinám, předejít dlouhým transportům a šetřit zdroje.
  • Je to ekonomičtější! Domácí výrobky jsou téměř vždy výrazně levnější než kupované produkty, především tehdy, když použijete pouze čistě přírodní suroviny.
  • Je to zábavné! Příprava domácích výrobků přináší radost, stimuluje kreativitu, posiluje sebedůvěru a budete díky ní o něco nezávislejší.

 V drogeriích a supermarketech naleznete celé regály speciálních produktů pro téměř každý kousek těla. Co vše se ale skrývá ve sprejích, plastových tubičkách a lahvičkách, zašifrované do dlouhých seznamů přísad? U většiny produktů jsou to převážně syntetické látky, často na bázi minerálních olejů, podezřelých ze schopnosti vyvolat závislost, alergie, rakovinu a další onemocnění. Záplava specializovaných hotových výrobků je navíc původcem ohromného množství obalového  odpadu.

Většinu z těchto přípravků však lze velmi snadno nahradit domácími, udržitelnými alternativami. Pomocí zdravých, často dokonce i jedlých přísad si doma můžete během chvilky připravit šampon, zubní pastu, masti, deodorant a mnoho dalšího.

PARAMETRY

Autor: smarticular.net

Hmotnost: 360g

Jazyk: čeština

Počet stran: 190

Překlad: Monika Řezníčková

Vazba: brožovaná

Formát: 147cm X 210cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Autor: smarticular.net
Formát: 147 x 210 mm
Hmotnost: 0,335 kg
Jazyk: čeština
Počet stran: 190
Překladatel: Monika Řezníčková
Vazba: Brožovaná
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: