Zerowaste starter pack

Kód: 855
1 076 Kč –16 %
zerowaste starter pack
1 076 Kč –16 % 899 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zerowaste starter pack zahrnuje nerezovou flašku, pytlíky, kartáček na zuby a tkanou tašku.

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

Dozvěděli jste se o nějakém zero waste stylu? Najednou jste si uvědomili, že zbytečně plýtváte a chtěli byste s tím skončit? Máme pro Vás pomocnou ruku na začátek. S těmito věcmi si Vaši cestu k zero waste velmi ulehčíte. Tato sada obsahuje ty nejzákladnější věci pro začátek: bambusový kartáček na zuby, nerezovou láhev, bavlněné pytlíky a bavlněnou tkanou tašku. Tyto věci by měly vyřešit Vaše největší problémy s plýtváním a nakupováním příliš mnoha plastů. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak žít zero waste, podívejte se na náš blog.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za projektem Zero Waste Life stojíme my - manželé Terka a Pavel. Přejeme si zero waste Česko – zemi, která nebude zavalena tunami odpadků. Množství odpadu, které vyprodukuje průměrný Čech, nás velmi trápí, a tak jsme se rozhodli tuto situaci změnit. 

Píšeme blog o zero waste a na e-shopu prodáváme kvalitní nezbytnosti pro život bez odpadu všem, kteří mají zájem být každý den o trochu ekologičtější. Vytvořili jsme také vlastní značku ekologických boxů na jídlo Papey a lahví na vodu Žíža. Pod značkou Zero Waste Life vám nabízíme také přírodní produkty do koupelny - vyzkoušejte třeba naši přírodní sisálovou a jutovou žínku a další doplňky a produkty, které jsou převážně vyrobeny v České republice.