Kokosová mýdlenka

Kód: 2045
139 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Hledáte mýdlenku, která je nejen stylová, ale také ekologická? Tato kokosová mýdlenka je vyrobena z přírodních kokosových ořechů, které jsou ručně zpracované s láskou k přírodě. Každá mýdlenka je díky tomu originál! Vyzdobte svou bezodpadovou koupelnu touto skvělou přírodní vychytávkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ORIGINÁLNÍ MÝDLENKA PRO KAŽDOU EKO DOMÁCNOST

Vyzdobte svou ekologickou koupelnu touto stylovou mýdlenkou ruční výroby. Kokosová mýdlenka je zpracovávána ručně z přírodních kokosových ořechů, a proto není žádná jako ta druhá! Mýdlenka je veganská a 100% přírodní a rozložitelná. Zkrátka ideální doplněk k přírodním mýdlům, který Vám pomůže zorganizovat Vaši koupelnu a udržet ji čistou.

PARAMETRY

Tyto mýdlenky jsou vyráběny ručně z přírodních kokosových ořechů, a proto se mohou váha i rozměry mírně lišit kus od kusu.

Rozměry: 12cm x 14cm

Výška: 6cm

Váha: 55 g

Materiál: přírodní kokosový ořech
SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Vietnam

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat co nejlokálnější dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt dovážíme z Asie? Věříme totiž, že produkty z Vietnamu ani jiných Asijských zemí nemusí nutně být neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány určité etické i ekologické standarty a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované. Častokrát, jako u tohoto produktu, se hlavní surovina na výrobu produktu nachází právě v Asii a převážet ji do Česka pro zpracování by bylo méně ekologické, než zpracování přímo v Asii a transport výsledného produktu. Produkty jako tento Vám rovněž pomohou ušetřit stovky jednorázových produktů, výsledná uhlíková stopa pro transport z Asie je tedy mizivá, oproti té spojenou s používáním jednorázových produktů.

Na našem e-shopu se snažíme nabízet širokou škálu produktů pro život bez odpadu, a to bohužel v dnešním globalizovaném světě nejde bez mezinárodních dodavatelů. Mnoho Evropských dodavatelů produktů podobných tomuto své produkty v Asii vyrábí, my si ale vždy vybíráme jen ty, kteří na plno dodržují naše ekologické, kvalitativní i etické standarty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: