Kokosová mýdlenka

 
  • 1 z 4
 

Hledáte mýdlenku, která je nejen stylová, ale také ekologická? Tato kokosová mýdlenka je vyrobena z přírodních kokosových ořechů, které jsou ručně zpracované s láskou k přírodě. Každá mýdlenka je díky tomu originál! Vyzdobte svou bezodpadovou koupelnu touto skvělou přírodní vychytávkou.

Dostupnost Vyprodáno
139 Kč
Kód produktu 2045
Značka Zero Waste Life
Kategorie Mýdlenky a žínky
Položka byla vyprodána...
 

ORIGINÁLNÍ MÝDLENKA PRO KAŽDOU EKO DOMÁCNOST

Vyzdobte svou ekologickou koupelnu touto stylovou mýdlenkou ruční výroby. Kokosová mýdlenka je zpracovávána ručně z přírodních kokosových ořechů, a proto není žádná jako ta druhá! Mýdlenka je veganská a 100% přírodní a rozložitelná. Zkrátka ideální doplněk k přírodním mýdlům, který Vám pomůže zorganizovat Vaši koupelnu a udržet ji čistou.

PARAMETRY

Tyto mýdlenky jsou vyráběny ručně z přírodních kokosových ořechů, a proto se mohou váha i rozměry mírně lišit kus od kusu.

Rozměry: 12cm x 14cm

Výška: 6cm

Váha: 55 g

Materiál: přírodní kokosový ořech
SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Vietnam

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat co nejlokálnější dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt dovážíme z Asie? Věříme totiž, že produkty z Vietnamu ani jiných Asijských zemí nemusí nutně být neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány určité etické i ekologické standarty a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované. Častokrát, jako u tohoto produktu, se hlavní surovina na výrobu produktu nachází právě v Asii a převážet ji do Česka pro zpracování by bylo méně ekologické, než zpracování přímo v Asii a transport výsledného produktu. Produkty jako tento Vám rovněž pomohou ušetřit stovky jednorázových produktů, výsledná uhlíková stopa pro transport z Asie je tedy mizivá, oproti té spojenou s používáním jednorázových produktů.

Na našem e-shopu se snažíme nabízet širokou škálu produktů pro život bez odpadu, a to bohužel v dnešním globalizovaném světě nejde bez mezinárodních dodavatelů. Mnoho Evropských dodavatelů produktů podobných tomuto své produkty v Asii vyrábí, my si ale vždy vybíráme jen ty, kteří na plno dodržují naše ekologické, kvalitativní i etické standarty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: