Kontryhelové vegan mýdlo (nejen) na intimní partie

Kód: 1988
Vyrobeno v ČR
Značka: Savon de V
128 Kč
Brzy skladem
Položka byla vyprodána…

Kontryhelové mýdlo využijete jak na intimní hygienu, tak k umytí celého těla. Má jemnou vůni po cypřiši a šalvěji, které jsou v mýdle obsažené jako éterické oleje. Mýdlo je veganské a neobsahuje palmový olej, sulfáty, silikony, ropné deriváty, živočišné tuky, parabeny, konzervační látky, syntetická barviva ani parfemaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KONTRYHELOVÉ MÝDLO NA INTIMNÍ PARTIE I CELÉ TĚLO

Toto veganské mýdlo můžete použít na umytí celého těla, především se ale hodí k intimní hygieně, pomůže při intimních zánětech, mykotických potížích i hemeroidech. Toto šetrné mýdlo obsahuje macerát kontryhele obecného, který je znám svými příznivými účinky pro ženské tělo. O kontryheli se traduje, že zvyšuje odolnost kůže proti virům, plísním a mikrobům a pomáhá zacelit rány. Mýdlo vytváří jemnou pěnu a jemnou vůni po cypřiši a šalvěji, které jsou v mýdle obsažené v podobě éterických olejů.

Bez palmového oleje, sulfátů, silikonů, ropných derivátů, živočišných tuků, parabenů, konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace. 100% veganské.

Balení je tvořeno recyklovanou a recyklovatelnou dárkovou krabičkou, kompostovatelnou celulózovou fólií a kompostovatelnými celulózovými přelepy.

POUŽITÍ

Jak mýdlo správně použít? Krouživými pohyby aplikujte na mokrou pokožku a smyjte jako obyčejné mýdlo. Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte v teplotě do 35°C a mimo přímé sluneční záření. Při aplikaci se vyhněte oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu. Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

PARAMETRY

Váha: ±70g (mýdlo je ručně krájené, dovolte proto prosím mírné odchylky ve váze)

Složení: Kakaové máslo, babassu máslo, olivový olej, kokosový olej, bambucké máslo, ricinový olej, macerát kontryhele obecného, mandlový olej, éterické oleje: cypřiš a šalvěj muškátová. Přirozenou součástí éterických olejů je: Limonene, Linalool, citronellol, citral, eugenol

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: