Přírodní mýdlo: australský černý jíl

Kód: 1991
Vyrobeno v ČR
Značka: Savon de V
184 Kč
Skladem

Svěže vonící mýdlo s černým australským jílem z Vaší pokožky jemně, avšak efektivně, odstraňuje nečistoty i odumřelé kožní buňky. Pokožce navrací pružnost a osvěžuje ji. Je vyrobeno na základě kokosového oleje, sádla, ricinového oleje, kakaového másla, bambuckého másla, mandlového a olivového oleje a dále jsou do něj přidávány éterické oleje z lemongrass a cypřiše, které mu dodávají svěží vůni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ SI OBLÍBÍTE PŘÍRODNÍ MÝDLO Z AUSTRALSKÉHO ČERNÉHO JÍLU

Australský černý jíl je skvělý exfoliant, který z Vaší pokožky oddělí odumřelé buňky a nečistoty. Dokáže na sebe navázat až tisícinásobek své váhy! Pokožku očišťuje, vyživuje, navrací jí energii a odstraní z ní toxiny. Obsahuje minerály a vyživující látky, které pokožce navrací mladistvý vzhled a pružnost; draslík, vápník, hořčík, železo a měď. Mýdlo má jemnou svěží vůni éterických olejů z lemongrass a cypřiše. Je vyrobeno na olejovém základě z kokosového oleje, sádla, ricinového oleje, kakaového másla, bambuckého másla, mandlového a olivového oleje.

Bez palmového oleje, sulfátů, silikonů, ropných derivátů, parabenů, konzervačních látek, syntetických barviv a parfemace.

Balení je tvořeno recyklovaným a recyklovatelným papírem, kompostovatelnou celulózovou fólií a kompostovatelnými celulózovými přelepy.

POUŽITÍ

Jak mýdlo správně použít? Krouživými pohyby aplikujte na mokrou pokožku a smyjte jako obyčejné mýdlo. Určeno pro každodenní použití. Uchovávejte v teplotě do 35°C a mimo přímé sluneční záření. Při aplikaci se vyhněte oblasti očí. Při zasažení očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálně 15 minut bez přerušení směrem od vnitřního koutku k vnějšímu. Pokud dojde k podráždění, vyhledejte lékařskou pomoc.

PARAMETRY

Váha: ±105g (mýdlo je ručně krájené, dovolte proto prosím mírné odchylky ve váze)

Složení: kokosový olej, sádlo, ricinový olej, kakaové máslo, bambucké máslo, mandlový olej (bio), olivový olej, Australský černý jíl, parfém*, éterický olej lemongrass

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: