Voskované ubrousky Fi-Bee's wraps (20x20 cm)

Kód: 1736/T/20 1736/ORI/20 1736/HIP/20 1736/GRE/20 1736/20/LUT Zvolte variantu
139 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Kdo by používal jednorázové obaly, když je jejich bezodpadová alternativa nejen mnohem ekologičtější, ale také stylovější a originálnější? Voskované ubrousky lze použít k zabalení svačin, uchování potravin v lednici, či přikrytí misek a hrnců se zbytky. Jsou vyrobené z bio bavlny s antibakteriálním voskem a jojobovým olejem, které dají dohromady kvalitní voskované ubrousky s dlouhou životností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STOP JEDNORÁZOVÝM OBALŮM

Svačiny často balíme do ubrousků, alobalu, nebo plastové fólie. Ač poslední z těchto jednorázových obalů je rozhodně nejhorší, všechny jednorázové obaly představují zátěž pro životní prostředí. Mnohé z nich totiž kvůli zašpinění nejde recyklovat (o plastové fólii nemluvě), a tak končí na skládkách, ve spalovnách, nebo dokonce v oceánu. Při tom ale existuje daleko lepší a elegantnější bezodpadové řešení: voskované ubrousky Fi-Bee's wraps!

PROČ VOSKOVANÉ UBROUSKY?

Voskované ubrousky Fi-Bee's wraps jsou vyráběny z kvalitní bio bavlněné látky napuštěné kvalitním včelím voskem od slovenského včelaře a jojobovým olejem. Včelí vosk i jojobový olej mají antibakteriální účinky, a proto jsou ideálními surovinami pro použití ke styku s potravinami a voskované ubrousky Vám díky nim vydrží déle. Voskované ubrousky poslouží jako obal na potraviny a svačiny, či přikrytí misek a talířů - jednoduše na cokoli, k čemu byste dříve použili alobal, ubrousek, či plastovou fólii.

PÉČE A POUŽITÍ

Ubrousky se nejlépe používají při pokojové teplotě. Teplem rukou ho nahřejeme a tím mu pomůžeme přizpůsobit se potřebnému tvaru. Použitý ubrousek pak stačí umýt vlažnou vodou a nechat volně vysušit. Životnost záleží na frekvenci používání, například při každodenním používání a správné péči můžete počítat i s životností delší, než jeden rok.

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Slovensko

V našem životě i podnikání se vždy snažíme podporovat české a slovenské dodavatele a upřednostňovat je před mezinárodními. Jedním z nich jsou slovenské voskované ubrousky Fi-Bee's wraps, vyráběné k vysokým kvalitativním a etickým standardům a s ekologií ve středu jejich výroby.

PARAMETRY 

Rozměry: 20x20cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: