Voskované ubrousky Fi-Bee's wraps (30x30 cm)

Kód: 1739/ANA/30 1739/T/30 1739/ORI/30 1739/HIP/30 1739/K/30 1739/30/LUT 1739/30/SRD Zvolte variantu
189 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Kdo by používal jednorázové obaly, když je jejich bezodpadová alternativa nejen mnohem ekologičtější, ale také stylovější a originálnější? Voskované ubrousky lze použít k zabalení svačin, uchování potravin v lednici, či přikrytí misek a hrnců se zbytky. Jsou vyrobené z bio bavlny s antibakteriálním voskem a jojobovým olejem, které dají dohromady kvalitní voskované ubrousky s dlouhou životností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STOP JEDNORÁZOVÝM OBALŮM

Svačiny často balíme do ubrousků, alobalu, nebo plastové fólie. Ač poslední z těchto jednorázových obalů je rozhodně nejhorší, všechny jednorázové obaly představují zátěž pro životní prostředí. Mnohé z nich totiž kvůli zašpinění nejde recyklovat (o plastové fólii nemluvě), a tak končí na skládkách, ve spalovnách, nebo dokonce v oceánu. Při tom ale existuje daleko lepší a elegantnější bezodpadové řešení: voskované ubrousky Fi-Bee's wraps!

PROČ VOSKOVANÉ UBROUSKY?

Voskované ubrousky Fi-Bee's wraps jsou vyráběny z kvalitní bio bavlněné látky napuštěné kvalitním včelím voskem od slovenského včelaře a jojobovým olejem. Včelí vosk i jojobový olej mají antibakteriální účinky, a proto jsou ideálními surovinami pro použití ke styku s potravinami a voskované ubrousky Vám díky nim vydrží déle. Voskované ubrousky poslouží jako obal na potraviny a svačiny, či přikrytí misek a talířů - jednoduše na cokoli, k čemu byste dříve použili alobal, ubrousek, či plastovou fólii.

PÉČE A POUŽITÍ

Ubrousky se nejlépe používají při pokojové teplotě. Teplem rukou ho nahřejeme a tím mu pomůžeme přizpůsobit se potřebnému tvaru. Použitý ubrousek pak stačí umýt vlažnou vodou a nechat volně vysušit. Životnost záleží na frekvenci používání, například při každodenním používání a správné péči můžete počítat i s životností delší, než jeden rok.

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Slovensko

V našem životě i podnikání se vždy snažíme podporovat české a slovenské dodavatele a upřednostňovat je před mezinárodními. Jedním z nich jsou slovenské voskované ubrousky Fi-Bee's wraps, vyráběné k vysokým kvalitativním a etickým standardům a s ekologií ve středu jejich výroby.

PARAMETRY 

Rozměry: 30x30cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: