Bambusový cestovní hrnek 400 ml

Kód: AW1 AW2 AW3 AW4 AW5 AW6 AW7 Zvolte variantu
199 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Bambusový cestovní hrnek Bamboo Cup o objemu 400ml představuje ekologičtější alternativu pro vaši kávu s sebou. Vyměňte jednorázové kelímky za toto stylové zero waste řešení! Bambusový hrnek vydrží roky, neobsahuje BPA a udržuje teplo podobně hrnku keramickému. Vyčnívejte z davu, šetřete peníze i přírodu a udělejte další krok k životu bez odpadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOST "PAPÍROVÝM" JEDNORÁZOVÝM KELÍMKŮM!

Dopřáváte si po cestě do práce ranní kávu s sebou v jednorázovém kelímku? Pak je čas nahradit stovky, snad i tisíce, jednorázových produktů jedním bambusovým, který vydrží roky a ušetří spoustu zbytečného odpadu. Jednorázové kelímky jsou totiž nejen přiklopeny plastovým víčkem, ale rovněž zevnitř potažené plastovou vrstvou, kvůli které je velmi obtížné je recyklovat. A přitom je tu velmi jednoduchá zero waste alternativa!

PROČ BAMBUSOVÝ HRNEK?

Tento cestovní bambusový hrnek je vyroben z bambusových vláken, kukuřičného škrobu a z pryskyřicí aminokyselin a doplněn o víčko a návlek z kvalitního silikonu. Na rozdíl od jiných, podobných produktů na trhu, je zdravotně nezávadný, neobsahuje bisfenol ani ftaláty a neuvolňují se z něj žádné škodlivé látky. Bambusové tělo hrnečku je rovněž zcela rozložitelné během 1-2 let. Antibakteriální vlastnosti bambusu z něj dělají ideální materiál pro styk s potravinami, nemusí totiž být ošetřován žádnými nebezpečnými chemikáliemi. Potřebujete ještě jeden další důvod si tento bambusový hrnek zamilovat? Skoro v každé kavárně Vám dnes dají slevu na Váš nápoj, pokud si přinesete vlastní hrnek! A v neposlední řadě nás ještě nechte dodat, že s tímto stylovým cestovním hrnkem budete v davu plného generických jednorázových hrnků opravdu jedineční.

POUŽITÍ A PÉČE

Před prvním a po každém použití hrnek důkladně vymyjte, aby se zabránilo tvoření skvrn od kávy. Hrnek je možné mýt v myčce na nádobí. Po dosloužení (životnost se pohybuje okolo 3-4 let) bambusové tělo namočte v horké vodě, rozlomte a kompostujte. Plně se rozloží během 1-2 let.

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Čína

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat co nejlokálnější dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt dovážíme z Asie? Věříme totiž, že produkty z Číny ani jiných Asijských zemí nemusí nutně být neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány určité etické i ekologické standarty a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované. Častokrát, jako u tohoto produktu, se hlavní surovina na výrobu produktu nachází právě v Asii a převážet ji do Česka pro zpracování by bylo méně ekologické, než zpracování přímo v Asii a transport výsledného produktu. Produkty jako tento Vám rovněž pomohou ušetřit stovky jednorázových produktů, výsledná uhlíková stopa pro transport z Asie je tedy mizivá, oproti té spojenou s používáním jednorázových produktů.

Na našem e-shopu se snažíme nabízet širokou škálu produktů pro život bez odpadu, a to bohužel v dnešním globalizovaném světě nejde bez mezinárodních dodavatelů. Mnoho Evropských dodavatelů produktů podobných tomuto své produkty v Asii vyrábí, my si ale vždy vybíráme jen ty, kteří na plno dodržují naše ekologické, kvalitativní i etické standarty.

PARAMETRY

Objem: 400ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Bambusové
Vzor: Moře|Panda|Třešeň|Sedmikrásky|Ptáčci|Kytičky|Kytara

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: