Bambusový cestovní hrnek 400 ml

Kód: AW1 AW2 AW3 AW4 AW5 AW6 AW7 Zvolte variantu
199 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Bambusový cestovní hrnek Bamboo Cup o objemu 400ml představuje ekologičtější alternativu pro vaši kávu s sebou. Vyměňte jednorázové kelímky za toto stylové zero waste řešení! Bambusový hrnek vydrží roky, neobsahuje BPA a udržuje teplo podobně hrnku keramickému. Vyčnívejte z davu, šetřete peníze i přírodu a udělejte další krok k životu bez odpadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOST "PAPÍROVÝM" JEDNORÁZOVÝM KELÍMKŮM!

Dopřáváte si po cestě do práce ranní kávu s sebou v jednorázovém kelímku? Pak je čas nahradit stovky, snad i tisíce, jednorázových produktů jedním bambusovým, který vydrží roky a ušetří spoustu zbytečného odpadu. Jednorázové kelímky jsou totiž nejen přiklopeny plastovým víčkem, ale rovněž zevnitř potažené plastovou vrstvou, kvůli které je velmi obtížné je recyklovat. A přitom je tu velmi jednoduchá zero waste alternativa!

PROČ BAMBUSOVÝ HRNEK?

Tento cestovní bambusový hrnek je vyroben z bambusových vláken, kukuřičného škrobu a z pryskyřicí aminokyselin a doplněn o víčko a návlek z kvalitního silikonu. Na rozdíl od jiných, podobných produktů na trhu, je zdravotně nezávadný, neobsahuje bisfenol ani ftaláty a neuvolňují se z něj žádné škodlivé látky. Bambusové tělo hrnečku je rovněž zcela rozložitelné během 1-2 let. Antibakteriální vlastnosti bambusu z něj dělají ideální materiál pro styk s potravinami, nemusí totiž být ošetřován žádnými nebezpečnými chemikáliemi. Potřebujete ještě jeden další důvod si tento bambusový hrnek zamilovat? Skoro v každé kavárně Vám dnes dají slevu na Váš nápoj, pokud si přinesete vlastní hrnek! A v neposlední řadě nás ještě nechte dodat, že s tímto stylovým cestovním hrnkem budete v davu plného generických jednorázových hrnků opravdu jedineční.

POUŽITÍ A PÉČE

Před prvním a po každém použití hrnek důkladně vymyjte, aby se zabránilo tvoření skvrn od kávy. Hrnek je možné mýt v myčce na nádobí. Po dosloužení (životnost se pohybuje okolo 3-4 let) bambusové tělo namočte v horké vodě, rozlomte a kompostujte. Plně se rozloží během 1-2 let.

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Čína

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat co nejlokálnější dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt dovážíme z Asie? Věříme totiž, že produkty z Číny ani jiných Asijských zemí nemusí nutně být neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány určité etické i ekologické standarty a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované. Častokrát, jako u tohoto produktu, se hlavní surovina na výrobu produktu nachází právě v Asii a převážet ji do Česka pro zpracování by bylo méně ekologické, než zpracování přímo v Asii a transport výsledného produktu. Produkty jako tento Vám rovněž pomohou ušetřit stovky jednorázových produktů, výsledná uhlíková stopa pro transport z Asie je tedy mizivá, oproti té spojenou s používáním jednorázových produktů.

Na našem e-shopu se snažíme nabízet širokou škálu produktů pro život bez odpadu, a to bohužel v dnešním globalizovaném světě nejde bez mezinárodních dodavatelů. Mnoho Evropských dodavatelů produktů podobných tomuto své produkty v Asii vyrábí, my si ale vždy vybíráme jen ty, kteří na plno dodržují naše ekologické, kvalitativní i etické standarty.

PARAMETRY

Objem: 400ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Bambusové
Vzor: Moře|Panda|Třešeň|Sedmikrásky|Ptáčci|Kytičky|Kytara

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: