Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci a bezpečnosti Vás, přepravců či zaměstnanců na výdejním místě, jsme přistoupili ke zrušení dobírky. Tuto platbu nelze využít. Prosíme, dokončete svůj nákup pohodlně přes platbu kartou nebo bankovním převodem. Tímto krokem minimalizujeme kontakt při doručování vaší zásilky. Děkujeme za pochopení.

Doprava a platba

 

PLATBA
 
Zboží můžete uhradit následujícím způsobem:

  • Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2001674428/2010, FIO banka a.s. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, abychom platbu spárovali. Tato platební metoda Vás nestojí nic navíc. ZDARMA.
  • Dobírka - zboží zaplatíte v hotovosti kurýrovi České pošty či DPD nebo na kterékoliv pobočce Zásilkovny, pokud obchod možnost nabízí. Následně vám bude předáno zboží. Poplatek za dobírku je 39 Kč
  • Online platební kartou - Pro online karetní platby využíváme osvědčenou českou platební bránu od společnosti ComGate, která akceptuje platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club. Platba kartou Vás nic nestojí a navíc nemusíte mít nachystanou hotovost jako při dobírce.

 

DOPRAVA
 
Vámi objednané zboží doručíme následujícím způsobem:

  • Zásilkovna.cz - vybrané zboží si můžete vyzvednout na kterékoliv pobočce ve vaší blízkosti a po přijetí na Z-point je uložena 7 dní. Cena dopravy je 64 Kč.
  • DPD - doručení na vaši adresu kurýrní službou. Cena dopravy je 99 Kč.
  • Česká pošta - doručení na vaši adresu - balíček vám doručí poštovní doručovatel České pošty na vámi zvolenou adresu. Cena dopravy je 109 Kč. V případě platby na dobírku je částka o 39 Kč vyšší.
 
* Způsoby dopravy k výběru se mohou v čase měnit dle kapacit expedice a dopravců
 
 

DOBA DODÁNÍ

Zboží skladem expedujeme běžně do 24 hodin, ve výjimečných případech do 2 pracovních dní od objednání/zaplacení. V případě výběru platby převodem na účet bude zboží odesláno až po přijetí příslušné částky naší bankou.

Doba dodání může být u každého zboží různá a je vždy uvedena v popisu předmětu v našem eshopu. V případě dotazů či potřeby expresní expedice se na nás neváhejte obrátit na čísle 732 245 645.