Vážení zákazníci, čerpáme nové síly na dovolené a tak budeme vaše objednávky expedovat opět od 24. 8. 2020. Se svou objednávkou však neváhejte, abyste o své oblíbené zboží nepřišli. Expedice kalifornských žížal probíhá bez omezení. Děkujeme a přejeme krásné léto. Tým Zero Waste Life

Doprava a platba

 

PLATBA
 
Zboží můžete uhradit následujícím způsobem:

  • Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2001674428/2010, FIO banka a.s. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, abychom platbu spárovali. Tato platební metoda Vás nestojí nic navíc. ZDARMA.
  • Dobírka - zboží zaplatíte v hotovosti kurýrovi České pošty či DPD nebo na kterékoliv pobočce Zásilkovny, pokud obchod možnost nabízí. Následně vám bude předáno zboží. Poplatek za dobírku je 39 Kč
  • Online platební kartou - Pro online karetní platby využíváme osvědčenou českou platební bránu od společnosti ComGate, která akceptuje platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club. Platba kartou Vás nic nestojí a navíc nemusíte mít nachystanou hotovost jako při dobírce.

 

DOPRAVA
 
Vámi objednané zboží doručíme následujícím způsobem:

  • Zásilkovna.cz - vybrané zboží si můžete vyzvednout na kterékoliv pobočce ve vaší blízkosti a po přijetí na Z-point je uložena 7 dní. Cena dopravy je 64 Kč.
  • DPD - doručení na vaši adresu kurýrní službou. Cena dopravy je 99 Kč.
  • Česká pošta - doručení na vaši adresu - balíček vám doručí poštovní doručovatel České pošty na vámi zvolenou adresu. Cena dopravy je 109 Kč. V případě platby na dobírku je částka o 39 Kč vyšší.
 
* Způsoby dopravy k výběru se mohou v čase měnit dle kapacit expedice a dopravců
 
 

DOBA DODÁNÍ

Zboží skladem expedujeme běžně do 24 hodin, ve výjimečných případech do 2 pracovních dní od objednání/zaplacení. V případě výběru platby převodem na účet bude zboží odesláno až po přijetí příslušné částky naší bankou.

Doba dodání může být u každého zboží různá a je vždy uvedena v popisu předmětu v našem eshopu. V případě dotazů či potřeby expresní expedice se na nás neváhejte obrátit na čísle 732 245 645.