Doprava a platba

tabulka_dopravy
* Způsoby dopravy k výběru se mohou v čase měnit dle kapacit expedice a dopravců
 
PLATBA
 
Zboží můžete uhradit následujícím způsobem:

  • Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2001674428/2010, FIO banka a.s. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, abychom platbu spárovali. Tato platební metoda Vás nestojí nic navíc, dokonce ušetříte na nákupu 10 Kč. SLEVA 10 Kč.
  • Dobírka - zboží zaplatíte v hotovosti kurýrovi České pošty či jiného dopravce, kterého dle dostupnosti vybere Zásilkovna při podání zásilky nebo na kterékoliv pobočce Zásilkovny či Balíkovny. Zaplatit můžete i platební kartou, pokud obchod či kurýr možnost nabízí. Následně vám bude předáno zboží. Poplatek za dobírku je 29 Kč
  • Online platební kartou - Pro online karetní platby využíváme osvědčenou českou platební bránu od společnosti ComGate, která akceptuje platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club. Platba kartou Vás nic nestojí a navíc nemusíte mít nachystanou hotovost jako při dobírce.

 

DOPRAVA A BALNÉ
 
Vámi objednané zboží doručíme následujícím způsobem:

  • Zásilkovna.cz - vybrané zboží si můžete vyzvednout na kterékoliv pobočce ve vaší blízkosti a po přijetí na Z-point je uložena 7 dní. Cena dopravy je 70 Kč.
  • Balíkovna - zboží si vyzvednete na vybraných pobočkách České pošty nebo na partnerských pobočkách ve vaší blízkosti. Cena dopravy je 55 Kč.
  • Kurýr - nejvýhodnější doručení na vaši adresu. Doprava je realizována prostřednictvím Zásilkovny, která také vybírá konkrétního kurýra. Výběr nelze ovlivnit. Cena dopravy je 109 Kč.
  • Česká pošta - Balík do ruky - balíček vám doručí poštovní doručovatel České pošty na vámi zvolenou adresu. Cena dopravy je 129 Kč
 DORUČENÍ NA SLOVENSKO
  • Zásilkovna.cz - vybrané zboží si můžete vyzvednout na kterékoliv pobočce ve vaší blízkosti a po přijetí na Z-point je uložena 7 dní. Cena dopravy je 95 Kč.
  • Kurýr - nejvýhodnější doručení na vaši adresu. Doprava je realizována prostřednictvím Zásilkovny, která také vybírá konkrétního kurýra. Výběr nelze ovlivnit. Cena dopravy je 155 Kč.
  • platba lze realizovat pouze online platební kartou
 
 

DOBA DODÁNÍ

Zboží skladem expedujeme běžně do 24 hodin, ve výjimečných případech do 2 pracovních dní od objednání/zaplacení. V případě výběru platby převodem na účet bude zboží odesláno až po přijetí příslušné částky naší bankou.

Doba dodání může být u každého zboží různá a je vždy uvedena v popisu předmětu v našem eshopu. V případě dotazů či potřeby expresní expedice se na nás neváhejte obrátit na čísle 732 245 645.