Již brzy budete moci svou objednávku zaplatit online platební kartou. Tým Zerowastelife.cz

Doprava a platba

JIŽ BRZY PLATBY ONLINE PLATEBNÍ KARTOU!

PLATBA
 
Zboží můžete uhradit následujícím způsobem:

  • Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2001674428/2010, FIO banka a.s. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky, abychom platbu spárovali. Tato platební metoda Vás nestojí nic navíc. ZDARMA.
  • Dobírka - zboží zaplatíte v hotovosti kurýrovi České pošty nebo na kterékoliv pobočce Zásilkovny, pokud obchod možnost nabízí. Následně vám bude předáno zboží. Poplatek za dobírku je 39 Kč

 

DOPRAVA
 
Vámi objednané zboží doručíme následujícím způsobem:

  • Zásilkovna.cz - vybrané zboží si můžete vyzvednout na kterékoliv pobočce ve vaší blízkosti a po přijetí na Z-point je uložena 7 dní. Cena dopravy je 64 Kč.
  • DPD - doručení na vaši adresu kurýrní službou. Cena dopravy je 99 Kč.
  • Česká pošta - Balík do ruky - pro zásilky v ceně nad 1000 Kč. Balíček vám přiveze kurýr České pošty na vámi zvolenou adresu. Cena dopravy je 129 Kč. V případě platby na dobírku je částka o 39 Kč vyšší.
  • Česká pošta - Doporučená zásilka - pro zásilky v ceně do 999 Kč. Balíček vám doručí poštovní doručovatel České pošty na vámi zvolenou adresu. Cena dopravy je 99 Kč. V případě platby na dobírku je částka o 39 Kč vyšší.
 
 

DOBA DODÁNÍ

Zboží skladem expedujeme do 2 pracovních dní od objednání. V případě výběru platby předem na účet bude zboží odesláno až po přijetí příslušné částky.

Doba dodání může být u každého zboží různá a je vždy uvedena v popisu předmětu v našem eshopu. V případě dotazů či rychlejší expedice se na nás neváhejte obrátit na čísle 732 245 645.