Doprava a platba

DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1200 Kč na výdejní místa všech nabízených dopravců - PPL Parcelshopy, Zásilkovna (zásilka do 5 kg) a DPD Pickup.


Ceník dopravného po České republice
 
Platba převodem
SLEVA 5 Kč
Platba
on-line *

max. 15 kg
64 Kč 69 Kč**

max. 15 kg
71 Kč 75 Kč**

max. 5 kg
84 Kč 89 Kč**

max. 31 kg
99 Kč 104 Kč**
 
* Platí pro všechny dostupné on-line platby - VISA, Mastercard, PlatímPak, Twisto na splátky.  
** V případě platby na dobírku se k částce připočítá poplatek 49 Kč.
 
PLATBA
 
Zboží můžete uhradit následujícím způsobem:

  • Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2001674428/2010, FIO banka a.s. Pro správné spárování platby je variabilní symbol = číslo objednávky. SLEVA 5 Kč.
  • Dobírka - platba při doručování kurýrovi či na výdejním místě, a to hotově nebo kartou, pokud to kurýr či výdejní místo umožňuje. Následně vám bude předáno zboží. Poplatek za dobírku je 49 Kč
  • Online platební kartou - česká platební brána spol. ComGate, a.s., která akceptuje platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, Diners Club. Poplatek je 0 Kč.
  • PlatímPak - odložená platba až za 30 dnů bez navýšení a dalších poplatků. Více info na https://platimpak.cz/caste-dotazy 
  • Twisto - platba na tři splátky bez navýšení. Minimální hodnota nákupu je 1 500 Kč, maximální hodnota se řídí obchodními podmínkami služby Twisto.

    Třetinu hodnoty nákupu zaplatíte hned, další dvě třetiny ve dvou měsíčních splátkách bez navýšení a poplatků. www.twisto.cz/podminky/nakup-na-tretiny/ 

 
Ceník dopravného na Slovensko - pouze platba on-line kartou

 
Platba
on-line *

max. 5 kg, výdejní místa
99 Kč

max. 5 kg, na adresu
149 Kč

váha 5 - 15 kg, na adresu
218 Kč
 
 
V případě zájmu o doručení do jiné země nás prosím kontaktujte na email info@zerowastelife.cz a budeme vás informovat o možnostech dopravy. 
 
 

DOBA DODÁNÍ

Zboží skladem expedujeme běžně do 2-3 pracovních dní od objednání/zaplacení. V případě výběru platby převodem na účet bude zboží odesláno až po přijetí příslušné částky naší bankou.

Doba dodání může být u každého zboží různá a je vždy uvedena v popisu předmětu v našem eshopu. V případě dotazů či potřeby expresní expedice se na nás neváhejte obrátit na čísle 732 245 645.

On-line platby kartou včetně PlatímPak a Twisto nám poskytuje platební brána společnosti Comgate, a.s.,  https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

ttps://help.comgate.cz/v1/docs/cs/platby-kartou
https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody

Kontaktní údaje na společnost Comgate, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
Comgate, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267