Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci a bezpečnosti Vás, přepravců či zaměstnanců na výdejním místě, jsme přistoupili ke zrušení dobírky. Tuto platbu nelze využít. Prosíme, dokončete svůj nákup pohodlně přes platbu kartou nebo bankovním převodem. Tímto krokem minimalizujeme kontakt při doručování vaší zásilky. Děkujeme za pochopení.

Zubní kartáčky

Čistý chrup a čisté oceány: zubní kartáčky ve stylu zero waste se postarají právě o to. Za život použijeme v průměru 316 zubních kartáčků, a tak je na čase si volit ty, které naši planetu nezamořují zbytečnými plasty. Tyto zubní kartáčky plně nahradí ty konvenční plastové, jen bez všeho toho zbytečného odpadu. Je čas na změnu, přidejte se k nám, jestli máte plastu také plné zuby!

 

Nejprodávanější

79
8017980
Značky
  • Bambusový kartáček na zuby
    Skladem (> 5 ks)

    Nahraďte plastový kartáček jeho bezodpadovou alternativou! Bambusový zubní kartáček se postará o čistý chrup i čisté oceány. Tvar rozložitelného kartáčku je přizpůsoben pro pohodlný úchop a kvalitní nylonové štětinky se postarají o zdravé zuby i dásně. Plastu odzvonilo, přidejte se k nám! Kartáček z bambusu může být právě Vaším prvním krokem na cestě k zero waste: životu bez odpadu.

    79 Kč

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem