Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci a bezpečnosti Vás, přepravců či zaměstnanců na výdejním místě, jsme přistoupili ke zrušení dobírky. Tuto platbu nelze využít. Prosíme, dokončete svůj nákup pohodlně přes platbu kartou nebo bankovním převodem. Tímto krokem minimalizujeme kontakt při doručování vaší zásilky. Děkujeme za pochopení.

Kdo jsme


Tým Zero Waste Life
obměnil složení. Za kormidlem eshopu zerowastelife.cz vystřídali Terka a Pavel, jeho zakladatele Radima se Sabinou, kteří se jdou plně věnovat novému projektu.

Terka vystudovala Odpadové hospodářství na Báňské univerzitě v Ostravě a jelikož ji téma odpadů, ekologie a udržitelnosti stále zajímá, příležitosti ujmout se zerowastelife.cz bez meškání využila. V eshopu se stará o nastavení správného chodu systémů, komunikaci se zákazníky a přípravě zásilek. 

Pavel se, i díky studiu na Obchodní akademii, většinu profesního života věnuje obchodu všeho druhu. Zodpovědností Pavla je komunikace s českými i zahraničními dodavateli a expeduje chystané zásilky k dopravcům. Navíc umí výborně smontovat regály :-)

Terka@Pavel

Společný volný čas rádi trávíme v přírodě, cestováním a pokud není na nic vhodné počasí, Terka miluje nerušený spánek :-) Pavlovým velkým „koněm“ je 15 včelích úlů, o které se s Terkou stará v krásném prostředí Vysočiny. Věříme, že Vám na našem eshopu budeme moci brzo nabídnout i vlastní bio med a další výrobky z něj.

Na demonstracích a masových akcích nás nehledejte, není to náš šálek kávy. Místo toho již několik let „partyzánsky“ vysazujeme na mezích a okolo nepoužívaných polních cest ve svém okolí kaštany, hlohy, šípky, lísky, třešně, hrušně, švestky, vrby a spousty a spousty dalších druhů stromů a keřů, aby se ptáci, zvěř a v neposlední řadě i hmyz měli kde schovat a čím nacpat „břicha“ :-)

IMG_4909

 

Neodmyslitelnou součástí a služebně nejstarší stálicí týmu Zero Waste Life je Lucka. Ta studuje Marketing s Psychologií na univerzitě v anglickém městě Portsmouth, kde se specializuje na témata greenwashingu a sociálního marketingu, a tak s námi spolupracuje dálkově. Jak napovídá její studijní zaměření, specializuje se na marketing: řídí naše sociální sítě, kde s Vámi komunikuje, ujišťuje se, že nás jednoduše najdete přes internetové vyhledávače, každý týden přispívá novými články na blog a obesílá naše emailové odběratele s novinkami ze světa zero waste.

Mimo studia a práce s námi je Lucka stále v jednom kole: ráda se věnuje hudbě (zpívá v univerzitním sboru a hraje na ukulele), józe a fitness (je například certifikovanou instruktorkou pop pilates), rekreačně krasobruslí, zajímá se o etickou a ekologickou módu a deštivé večery (kterých v Anglii není pomálu :-) často tráví u deskových nebo počítačových her.

 IMG_1563


Náš cíl: Česko bez odpadu

Přejeme si Zero waste Česko. Zemi, která nebude zavalena tunami odpadků. Věděli jste, že průměrný Čech vyprodukuje 318 kg odpadu za rok? Ten se pak nejčastěji spálí, či skončí na skládce, ale obě tyto metody dlouhodobě znečišťují naši přírodu. To nás velmi trápí, a tak jsme se rozhodli tuto situaci změnit. Proto píšeme blog o zero waste a prodáváme kvalitní nezbytnosti pro život bez odpadu všem, kteří mají zájem být každý den o trochu ekologičtější. To vše s vizí stát se největším zero waste informačním portálem a eshopem v České republice. 

Pokud nám chcete pomoci šířit myšlenku života bez odpadu, sdílejte články z našeho blogu, přihlaste se k odběru novinek emailem, odebírejte naše videa na YouTube nebo nás klikněte na Facebooku a sledujte na Instagramu!


Děkujeme ♡

Tým Zero Waste Life