Velkoobchod

Líbí se vám naše produkty? Máte zajímavý obchůdek nebo eshop, kde by naše produkty našly své místo? Ozvěte se nám! 

U výrobků vlastních značek a u značek, jichž jsme výhradními dovozci, vám rádi nabídneme velkoobchodní ceny tak, aby jste je prostřednictvím Vašeho obchodu či eshopu mohli nabídnout i vašim zákazníkům.
 
Ozvěte se nám na email info(zavináč)zerowastelife.cz. A když nám napíšete i něco o vašem obchodu či eshopu, budeme jedině rádi.
 
 
 
Značky pro velkoobchod:
Pod značkou "žíža" v České republice prodáváme lahve na vodu a to jak jednostěnné, tak i termolahve ze skla a nerezu. Prohlédněte si celou nabídku. Jako výrobci vám nabídneme nejlepší ceny.
 
IMG_4087        logo_ziza_2   IMG_7218
 
Značka "papej" na český trh přináší výrobky související s jídlem. Aktuálně máme v nabídce především nerezové boxy různých tvarů a velikostí. Velkou novinkou jsou nerezové boxy s bambusovým víčkem, silikonovým těsněním a doplněné textilní páskou.
 
nerezove-boxy-trio-zerowastelife-2    logo_papey     svacinovy-nerezovy-box-zeleny
 
 
Zerowastelife je naše prapůvodní značka, která se zaměřuje na zero waste doplňky, jako jsou látkové pytlíky a tašky, nerezová brčka a další drobnosti ke každodennímu použití. Široká nabídka doplňků převážně do koupelny - konjaková houbička, dentální nit, odličovací tamponky, kovová žiletka aj.
 
koupelnova_sada            logo_zerowaste             foto_pytliky