DOVOLENÁ v období od 7.7. - 17.7. Všechny objednávky obdržené do 6.7. vyřídíme hned, všechny ostatní vám odešleme až od 17.7. Děkujeme za přízeň a přejeme krásné léto. Tereza

Silikonové víčko pro kapsle Nespresso Vertuoline - 2 ks

Kód: 2796
Novinka
Značka: WayCap
445 Kč 222,50 Kč / 1 ks
Brzy skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Opakovaně použitelné silikonové víčko pro kávovary Nespresso® Vertuo a VertuoLine, které je vyrobeno v Itálii. Vychutnejte si svou oblíbenou kávu za méně peněz a téměř bez odpadu.

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

SE SILIKONOVÝM VÍČKEM ŠETŘÍTE ODPAD

WayCap silikonové víčko Vertuoline je opakovaně použitelný uzávěr pro kávovary Nespresso® Vertuo a VertuoLine vyrobený z potravinářského silikonu bez obsahu BPA a BPS. Nyní můžete svou jednorázovou kapsli Vertuo použít kolikrát chcete, jednoduše odstraněním hliníkového krytu a jeho nahrazením znovupoužitelným víčkem WayCap. Víčko je vyrobeno v Itálii pouze z těch nejkvalitnějších materiálů a funguje se všemi espresso směsmi na trhu. Díky opakovaně použitelnému víčku WayCap můžete odlehčit přírodě a ušetřit až 80 % odpadu ve srovnání s jednorázovými kapslemi a konečně si vychutnat kávu, kterou máte rádi.

Balení obsahuje 2ks silikonového víčka a návod. !NEobsahuje žádné kapsle, jedná se pouze o víčka.

ŠETŘETE ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ I VAŠI PENĚŽENKU

Od teď si můžete vychutnat svou oblíbenou kávu za méně peněz a téměř bez odpadu. Odpadem bude kávová sedlina, kterou dáte jako bio odpad do kompostéru nebo použijete jako přírodní hnojivo pro vaše rostliny. 

JAK TO FUNGUJE?

Silikonové víčko WayCap je nutné použít na originální kapsle Nespresso® VertuoLine®, jejichž hliníkový kryt je nutné odstranit a nahradit jej znovu použitelným uzávěrem WayCap, jak je popsáno níže:

1) Při prvním použití sejměte hliníkový kryt původní kapsle. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje použít nůž nebo jakýkoli jiný ostrý nástroj, jak je znázorněno na obrázku č.1. Při prvním použití také pečlivě omyjte uzávěr WayCap

2) Vyprázdněte kapsli a po umytí se ujistěte, že kapsle a uzávěr jsou dokonale suché

3) Naplňte kapsli pomocí čajové lžičky, jak je znázorněno na obrázku č. 2, dávejte pozor, abyste nepřekročili okraj kapsle.

4) V případě, že káva přečnívá přes okraj kapsle, odstraňte přebytečnou kávu pomocí rukojeti lžičky

5) Vložte silikonový uzávěr do kapsle, jak je znázorněno na obrázku č. 3, a ujistěte se, že na vnějším okraji samotné kapsle nejsou žádné zbytky kávy.

6) Vložte kapsli do stroje

7) Stiskněte tlačítko 


JAKÁ JE KOMPATIBILITA?

Víčko je kompatibilní s kávovary Nespresso® Vertuo®, Vertuo Plus®, Vertuo® Next a může být použito pouze s originálními Nespresso® VertuoLine® kapslemi všech velikostí, pro extrakci kávy 40ml, 80ml, 150ml, 230ml, 414ml a 532ml.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plnitelné kávové kapsle
Balení: papírová krabička
Materiál: potravinářský silikon bez BPA a BPS
Obsah balení: silikonové víčko - 2ks
Typ kávovaru: Nespresso Vertuo a VertuoLine
Země původu: Vyrobeno v Itálii
Položka byla vyprodána…

Jak kapsle použít?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

WayCap je značka plnitelných nerezových kapslí do kávovarů Dolce Gusto a Nespresso. Kávové kapsle WayCap slouží jako ekologická náhrada jednorázových plastových kapslí, čímž se ušetří spousta odpadu. Všechny produkty jsou navrženy i vyrobeny v Itálii s ohledem na životní prostředí.