Břity do kovové žiletky

Kód: SHAR01
39 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Vyměňte plastové žiletky za zero waste žiletku, kterou doplní tyto kvalitní břity! Jsou vhodné pro muže i ženy a důkladně, bezpečně oholí každou část těla a pomohou Vám vyhnout se pořezání i svědění. Břity ve vaší žiletce vyměňte jednou měsíčně, pro to nejpříjemnější hladké oholení. Sada obsahuje 5 kusů.

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

DOST BYLO NEKVALITNÍCH, PLASTOVÝCH ŽILETEK!

Plastové žiletky: tak rozšířené, avšak velmi nekvalitní, drahé a neekologické. Jednorázový, nebo jen krátkodobě použitelný plast, jako ten, ze kterého se takové žiletky vyrábějí, představuje jedno z největších nebezpečí pro naše životní prostředí. Plast v jednorázových žiletkách navíc nejde recyklovat, a tedy na skládky a do spaloven, kde se buď rozkládá stovky let, uvolňujíc chemikálie do půdy a vody, nebo znečišťují náš vzduch. Častokrát ale také končí ve světových oceánech, kde se o ně mohou poranit mořští živočichové. Zabraňte tomu, používejte raději kovovou žiletku s těmito břity a řekněte plastu sbohem!

BEZPEČNOST

Jak často se setkáváme s dotazy ohledně bezpečnosti použití kovové žiletky a břitů do ní? Skoro každý den! Mnoho z nás, kteří jsou celý život zvyklí na plastové žiletky z drogerie, se s kovovou žiletkou ještě nikdy nesetkali a strach z nechtěného pořezání se je normální a velmi frekventovaný. Nechte nás tedy začít s ujištěním, že kovová žiletka a břity většinou vedou k MÉNĚ frekventovanému nechtěnému pořezání při holení než konvenční plastové žiletky. V angličtině se jí říká "bezpečnostní žiletka", a to má své dobré důvody. Její tělo je navržené tak, aby holení pod úhlem 45 stupňů bylo přirozené a automatické, samotný břit je navíc chráněn tělem žiletky, a proto je pořezání se o něj velmi těžké.

POUŽITÍ A PÉČE

K oholení používejte zasazené do kovového holicího strojku v kombinaci s mýdlem, či kokosovým olejem, pro hladké a bezproblémové oholení. Břity měňte při častém používání jednou měsíčně. Nevhazujte do směsného odpadu, ale recyklujte s ostatními kovy: neztrácí s recyklací na kvalitě, a proto je jedním z nejlepších bezodpadových materiálů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Materiál: ocel s platinovým povlakem
Obsah balení: 5 ks břitů v papírové krabičce
Země původu: Vyrobeno v Rusku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: