Keepcup korkový (S, 227ml)

Kód: KEEP/KS1 KEEP/KS3 Zvolte variantu
589 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Kdo by chtěl pít kávu z neekologických jednorázových kelímků, když je může nahradit stylový Keepcup? Z tvrzeného skla se do Vašeho nápoje neuvolňují nebezpečné chemikálie jako BPA, tento materiál navíc zajistí velmi dlouhou životnost. Keepcup je mezi příznivci zero waste jeden z nejrozšířenějších produktů, a proto by neměl chybět ani ve Vaší bezodpadové tašce či batohu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOST "PAPÍROVÝM" JEDNORÁZOVÝM KELÍMKŮM!

Dopřáváte si po cestě do práce ranní kávu s sebou v jednorázovém kelímku? Pak je čas nahradit stovky, snad i tisíce, jednorázových produktů jedním bambusovým, který vydrží roky a ušetří spoustu zbytečného odpadu. Jednorázové kelímky jsou totiž nejen přiklopeny plastovým víčkem, ale rovněž zevnitř potažené plastovou vrstvou, kvůli které je velmi obtížné je recyklovat. A přitom je tu velmi jednoduchá zero waste alternativa!

PROČ KEEPCUP?

Užijte si svou kávu s sebou bez zbytečného zatěžování přírody! Keepcup je navržen baristy z australského Melbourne, a tak podléhá všem standardům, které dle baristů dělají nejlepší cestovní hrnek. Keepcup je vyráběn z velmi odolného tvrzeného skla, ze kterého se, na rozdíl od plastových alternativ, neuvolňují BPA a jiné škodlivé látky, a opatřen korkovým návlekem, který zabraňuje popálení. Keepcup je navržen pro tisíce i desetitisíce ranních káv, a proto Vám při adekvátní péči bude sloužit dlouhé roky.

Na našem eshopu najdete i Keepcup original se silikonovým návlekem místo korkového, nebo tento korkový Keepcup ve velikostech M (340ml) a L (454ml).

POUŽITÍ A PÉČE

Před prvním a po každém použití hrnek důkladně vymyjte. Hrnek je možné mýt v myčce na nádobí, stačí sejmout korkový návlek. Tvrzené sklo je velmi odolný materiál, avšak ne nesmrtelný: nevystavujte ho tudíž extrémním změnám teplot (například nalitím vroucí tekutiny do namraženého Keepcupu) a nepokoušejte ho zbytečnými pády z výšky.

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Jedním z našich mezinárodních dodavatelů pro náš eshop je australská firma Keepcup. Oblíbili jsme si ji, jelikož, všechny své činnosti řídí ekologickou filozofií. Od etické výroby přímo v Austrálii, odkud firma pochází, až po jejich kanceláře, které běží 100 % na solární energii. Jejich produkty jsou vyráběné ve vysoce nadstandardní kvalitě oproti napodobeninám, a proto jsou společníky na dlouhé roky.

PARAMETRY

Objem: 227ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: