KeepCup original (S, 227ml)

Kód: 1730
459 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Rozlučte se s neekologickými jednorázovými kelímky potaženými plastem, plně je totiž nahradí Keepcup original z kvalitního tvrzeného skla, ideálního pro styk s nápoji a potravinami. Opatřen je také silikonovým návlekem, který zabraňuje popálení. Keepcup je jedním z nejpopulárnějších zero waste produktů, proto by neměl chybět ani u Vás!

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

DOST "PAPÍROVÝM" JEDNORÁZOVÝM KELÍMKŮM!

Dopřáváte si po cestě do práce ranní kávu s sebou v jednorázovém kelímku? Pak je čas nahradit stovky, snad i tisíce, jednorázových produktů jedním bambusovým, který vydrží roky a ušetří spoustu zbytečného odpadu. Jednorázové kelímky jsou totiž nejen přiklopeny plastovým víčkem, ale rovněž zevnitř potažené plastovou vrstvou, kvůli které je velmi obtížné je recyklovat. A přitom je tu velmi jednoduchá zero waste alternativa!

PROČ KEEPCUP ORIGINAL?

Užijte si svou kávu s sebou bez zbytečného zatěžování přírody! Keepcup je navržen baristy z australského Melbourne, a tak podléhá všem standardům, které dle baristů dělají nejlepší cestovní hrnek. Keepcup original je vyráběn z velmi odolného tvrzeného skla, ze kterého se, na rozdíl od plastových alternativ, neuvolňují BPA a jiné škodlivé látky, a opatřen návlekem z vysoce kvalitního silikonu, který zabraňuje popálení. Keepcup original je navržen pro tisíce i desetitisíce ranních káv, a proto Vám při adekvátní péči bude sloužit dlouhé roky.

Na našem eshopu najdete i Keepcup s korkovým návlekem se silikonovým návlekem místo korkového, nebo tento Keepcup original ve velikosti M (340ml).

POUŽITÍ A PÉČE

Před prvním a po každém použití hrnek důkladně vymyjte. Hrnek je možné mýt v myčce na nádobí, včetně návleku a víčka. Tvrzené sklo je velmi odolný materiál, avšak ne nesmrtelný: nevystavujte ho tudíž extrémním změnám teplot (například nalitím vroucí tekutiny do namraženého Keepcupu) a nepokoušejte ho zbytečnými pády z výšky.

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Jedním z našich mezinárodních dodavatelů pro náš eshop je australská firma Keepcup. Oblíbili jsme si ji, jelikož, všechny své činnosti řídí ekologickou filozofií. Od etické výroby přímo v Austrálii, odkud firma pochází, až po jejich kanceláře, které běží 100 % na solární energii. Jejich produkty jsou vyráběné ve vysoce nadstandardní kvalitě oproti napodobeninám, a proto jsou společníky na dlouhé roky.

PARAMETRY

Objem: 227ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: