Voskované ubrousky Babeen M: 25x25 cm

Kód: 2225/VCE 2225/UL Zvolte variantu
Vyrobeno v ČR
Značka: Babeen
149 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Ideální velikost na kus koláče, půlku krajíce chleba či rohlíku, zabalí zubní kartáček i tuhé mýdlo.

✓ vlastní značka

✓ vlastní design látky

✓ vyrobeno v ČR

Kdo by používal jednorázové obaly, když je jejich bezodpadová alternativa nejen mnohem ekologičtější, ale také stylovější a originálnější?

Voskované ubrousky lze použít k zabalení svačin, uchování potravin v lednici, či přikrytí misek a hrnců se zbytky. Jsou vyrobené z bio bavlny s antibakteriálním voskem a bio jojobovým olejem, které dají dohromady kvalitní voskované ubrousky s dlouhou životností.

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

STOP JEDNORÁZOVÝM OBALŮM

Svačiny často balíme do ubrousků, alobalu, nebo plastové fólie. Ač poslední z těchto jednorázových obalů je rozhodně nejhorší, všechny jednorázové obaly představují zátěž pro životní prostředí. Mnohé z nich totiž kvůli zašpinění nejde recyklovat (o plastové fólii nemluvě), a tak končí na skládkách, ve spalovnách, nebo dokonce v oceánu. Při tom ale existuje daleko lepší a elegantnější bezodpadové řešení: naše voskované ubrousky Babeen!

PROČ VOSKOVANÉ UBROUSKY?

Voskované ubrousky jsou vyráběny z kvalitní bio bavlněné látky napuštěné kvalitním včelím voskem, bio jojobovým olejem a pryskyřicí. Včelí vosk i jojobový olej mají antibakteriální účinky, a proto jsou ideálními surovinami pro použití ke styku s potravinami a voskované ubrousky vám díky nim vydrží déle. Poslouží jako obal na potraviny a svačiny, či přikrytí misek a talířů - jednoduše na cokoli, k čemu byste dříve použili alobal, ubrousek, či plastovou fólii.

PÉČE A POUŽITÍ

Ubrousky se nejlépe používají při pokojové teplotě. Teplem rukou ho nahřejeme a tím mu pomůžeme přizpůsobit se potřebnému tvaru. Myjte ubrousky pouze ručně. Jednoduše je celé opláchněte pod proudem studené či vlažné vody. V případě větších nečistot použijte jemný hadřík na očištění. Skladujte na suchém bezprašném místě při pokojové teplotě. 

Životnost záleží na frekvenci používání, například při každodenním používání a správné péči můžete počítat i s životností delší než jeden rok.

VYVARUJTE SE 

Prosím, chraňte ubrousky proti přímému zdroji tepla, nevkládejte dlouhodobě do mrazničky. Ubrousky neumývejte běžnými mycími prostředky na nádobí, ani hrubými houbičkami či drátěnkami. Nemyjte je v myčce a neperte v pračce. Nekrájejte na ubrousku nožem a nebodejte do něj vidličkou. Ubrousky nejsou vhodné na balení syrového masa, tuků a horkých potravin či plísňových sýrů.

 

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Česká republika

Naše voskované ubrousky Babeen jsou vyrobeny v České republice a z kvalitních surovin. Navrhujeme si vlastní design látek, proto tyto kousky můžete zakoupit pouze pod naší značkou na našem eshopu, případně u našich obchodních partnerů. Samozřejmostí je certifikace pro styk s potravinou a zaručuje tak naprosto bezpečný výrobek. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svačinové obaly a kapsy
Rozměr: 25x25 cm
Složení: biobavlna, včelí vosk, bio jojobový olej, pryskyřice
Vyrobeno: Navrženo a vyrobeno v ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: