Sada kostky na nádobí s houbičkami

Kód: 2132
718 Kč –12 %
kostka na nadobi houbicky zerowaste¨life.cz
718 Kč –12 % 635 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Sada kostky na nádobí No Tox Lifehoubiček a žínek Zerowaste a Tropikalia, je tím ideálním kompletem pro mytí nádobí a úklid na kuchyňské lince. Houbiček je dost a tak můžete vyzkoušet která Vám nejlépe vyhovuje. Spokojeni budete určitě s každou z nich.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada, po které dlouho voláte

Již nějakou dobu nás žádáte o zvýhodněnou sadu kostky na nádobí No Tox Life a houbiček značek Zerowastelife a Tropikalia. Tak tady jsou. Díky netoxickému tuhému saponátu vyrobenému z pouze přírodních a velmi snadno odbouratelných surovin budou připálené hrnce a pekáče zase zářit čistotou. A abyste je nemuseli "drápat" molitanovou houbou, kterou poté co začne zapáchat hodíte do koše, sada obsahuje houbičky z juty, bavlny a také jutovou "drátěnku" která přijde na řadu, když při vaření zapomenete míchat.

Sada obsahuje:

Kostka na nádobí - No Tox Life
Přírodní houbička z juty nejen na nádobí - Tropikalia
Bavlněná houbička nejen na nádobí s přírodní celulózou - Tropikalia
Přírodní jutová žínka/drátěnka - Zerowastelife

 

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu kostky na nádobí: USA

Kostka na nádobí je navržena a vyrobena americkou rodinnou firmou matky a dcery: No Tox Life. Jejich produkty jsou vyráběny ručně bez použití neeklogických, chemických, toxických i živočišných ingrediencí. Jejich misí, nejen v podnikání ale i v životě, je domácnost plná přírodních produktů, ne drsných chemikálií. Jelikož s nimi tuto vizi sdílíme, jsme pyšní, že jejich produkty můžeme nabízet na našem eshopu a poprvé je dodat na český trh!

Země původu houbiček: Česká republika

Není nic ekologičtějšího, než lokální výroba, a tak můžeme pyšně říci, že tento produkt byl vyroben v naší domovině. Byl tedy vyroben za vysokých etických, ekologických i kvalitativních standardů, včetně férového platu, nízké uhlíkové stopy a vysoce kvalitního zpracování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: