Udržitelný vánoční dárek, který udělá radost každému - i přírodě

Designová, znovupoužitelná a kvalitní lahev udělá pod stromečkem radost každému. Hodí se totiž do práce, na výlety, do fitka, zkrátka všude, kde potřebujeme doplnit tekutiny nebo zahřát oblíbeným nápojem. Stačí jen vybrat tu pravou - je libo skleněnou, nerezovou nebo tu z bambusu? Žíža je pro vás má všechny!

Proč darovat znovupoužitelnou lahev Žíža

Důvodů je hned několik. Třeba ten, že ročně putuje na skládky neuvěřitelných 22 miliard plastových lahví. A to nemluvíme o odpadu, který skončí na plážích a v oceánech, kde do vodního cyklu uvolňuje mikroplasty znečišťující nejen mořský ekosystém.

Ano, to vše se děje i přes to, že bez odpadovou variantu plastových lahví má každý člověk doslova na dosah ruky. Třeba naše ekologické znovupoužitelné lahve Žíža, které jsou lehké, jednoduše se čistí a při správné péči vám vydrží sloužit až 10 let. Dovedete si představit, kolik plastu jejich používáním za tu dobu dokážete eliminovat? Tak hurá do toho.

sklenena-termolahev

Naše vlastní řada lahví Žíža byla navržena v Česku námi samotnými na základě zpětné vazby od našich zákazníků i našich vlastních zkušeností. Výsledek předčil naše očekávání a jsme přesvědčení, že lahve Žíža jsou ty nejlepší ekologické lahve, které na českém trhu najdete. Uvidíte, že si je zamilujete stejně, jako my. 

  • Skleněná termolahev (o objemu 350 ml a 450 ml ) z borosilikátového skla s dvojitou izolační stěnou a dvojitým nerezovým sítkem.

Je libo termosku? Není problém!

V nabídce máme i termosky i termolahve, které jsou jako stvořené pro kávu, čaj, kakao nebo jakýkoliv jiný teplý nápoj. Uvidíte, že s nimi dáte moc rádi sbohem všem jednorázovým papírovým kelímkům i hrnkům, které po jednom použití skončí v koši.

nerezova-termolahev-termoska-black

Termolahve a termosky Žíža spolehlivě udrží požadovanou teplotu vašeho nápoje, šetří životní prostředí a vydrží vám doslova roky. V nabídce máme hned několik skvělých modelů - skleněné, nerezové i v retro stylu:

Varianty termolahví a termosek

retro-termolahev-mlekovka

bambusova-termolahev-svacinovy-box

Potěšte vánočním dárkem hned dvakrát!

Protože jsou Vánoce, rozhodli jsme se do naší nabídky zařadit i zvýhodněné sety termolahví a nerezových boxů na jídlo. Tak se na ně podívejte. Rozhodně stojí za to: