Vánoční udržitelné dárky, se kterými nešlápnete vedle

Inspirujte se našimi tipy pro udržitelné vánoční dárky, které udělají radost opravdu každému, kdo má rád zero waste životní styl, nebo “jen” užitečné a vysoce kvalitní výrobky, které si může užívat každý den po spoustu a spoustu let.

Plnitelné kávové kapsle do kávovarů Dolce Gusto i Nespresso

Hledáte opravdu skvělý udržitelný dárek, který ocení všichni milovníci kávy? Kupte jim pod stromeček zero waste kapsle do kávovarů z nerezu, které jsou opravdovým hitem! Snadno a spolehlivě nahradí ty plastové i hliníkové a vydrží spoustu a spoustu let. Díky nim tak jediným odpadem při odpadu kávy bude kávová sedlina, kterou můžete hravě použít do kompostu, jako hnojivo do květináče nebo posyp na zledovatělý chodník.

Varianty plnitelných nerezových kapslí

Plnitelné nerezové kapsle Dolce Gusto (1 ks nebo 2 ks)

plnitelne-nerezove-kapsle-dolce-gusto

plnitelene-nerezove-kapsle-nespresso-pop

Termosky a termolahve

Oblíbený horký i studený nápoj je možné si užít ekologicky a bez zbytečného odpadu, a to díky designovým termolahvím a termoskám. Je libo skleněnou, nerezovou nebo v retro stylu? Máme pro vás všechny varianty. 

Varianty termolahví a termosek

nerezova-termolahev-termoska-black

  • Bambusová designová termolahev (o objemu 450 ml a 520 ml ) s dvojitou vrstvou z nerezové oceli a dvojitým nerezovým sítkem.
  • Bambusová termolahev STEEL (450 ml) s dvojitou vrstvou nerezové oceli a dvojitým nerezovým sítkem.  

bambusova-termolahev-bamusova-termolahev-steel

Skleněná termolahev (o objemu 350 ml a 450 ml ) z borosilikátového skla s dvojitou izolační stěnou a dvojitým nerezovým sítkem.

sklenena-termolahev

retro-termolahev-mlekovka

Nerezové boxy na jídlo

Na svačinu, oběd, večeři, piknik nebo na uskladnění potravin. Ve všech těchto případech skvěle poslouží bytelné nerezové boxy [pa:pey], které jsou mnohem ekologičtější než ty plastové. Proč? 

  • Díky vysoce kvalitní nerezové oceli mají několikanásobně delší životnost, 
  • jsou dlouhodobě zdravotně nezávadné 
  • a do jídla neuvolňují žádné škodlivé látky. 

A sluší opravdu každé tašce, kabelce, batohu i školní aktovce

Varianty nerezových boxů

kruhove-nerezova-boxy-na-jidlo

  • Duo nerezový box velký (o objemu 1,5 l) a Duo nerezový box malý (s objemem 900 ml). Boxy jsou rozděleny pevnou přepážkou na dvě části, takže si v nich jídlo můžete hezky uspořádat.
  • Trio nerezový box velký (o objemu 1,5 l). Box je pevnou přepážkou rozdělen na tři části pro ještě větší možnost rozdělení jídla. 

nerezove-boxy-na-jidlo-duo-trio

Nerezové boxy na jídlo s bambusovým víčkem a silikonovým těsněním. Celkový objem boxů je 1 200 ml a na výběr máte z klasického a mátově zeleného provedení. 

A protože tu máme Vánoce, najdete v naší nabídce i zvýhodněné sety!

zvyhodneny-vanocni-set-termolahev-box-na-jidlo-bambus