Bambusové brčko

Kód: BAM2 BAM3 Zvolte variantu
Akce Výprodej
Značka: Bamboozle
89 Kč 79 Kč od 79 Kč –77 % –74 % až –77 %
Bambusové brčko
89 Kč 79 Kč od 79 Kč –77 % –74 % až –77 % 20 Kč
Vyprodáno Skladem Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
- 21.6.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Dost bylo plastových, nerecyklovatelných brček končících ve světových oceánech! Bambusové brčko představuje plnohodnotnou bezodpadovou alternativu. Lehké a skladné, ideální na cesty, ač vhodné i do domácnosti, na stovky použití a po nich jednoduše kompostovatelné. Bambusové brčko si oblíbí děti i dospělí. Lze zakoupit i v setu pěti brček s čistícím kartáčkem, v menší i větší velikosti!

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

Řekněte ne jednorázovému plastu!

Věděli jste, že plastová brčka v praxi není možné recyklovat? Míří tedy na skládky a do spaloven, kde se buď rozkládají stovky let, nebo znečišťují náš vzduch. Častokrát ale také končí ve světových oceánech, kde je často pozřou, nebo se o ně poraní mořští živočichové. A to vše jen kvůli jednomu drinku, po kterém plastové brčko letí do koše... S bambusovými brčky tomu můžete zabránit!

PROČ BAMBUSOVÉ BRČKO?

S bambusovým brčkem se nemusíte vzdávat koktejlů, letních drinků, smoothies, ani ledové kávy! Zamilují si ho děti i dospělí, je vhodné do domácnosti i na cesty. Bambusové brčko nevodí teplo, je lehké a skladné a po dosloužení velmi jednoduše kompostovatelné. Má leštěný povrch a hladce tvarovaný vnitřek. Vyberte si ze dvou variant délky a designu. Na zdraví!

Lze zakoupit i v setu pěti brček s čistícím kartáčkem, v menší i větší velikosti!

VARIANTY

Varianta Povrch Design Délka Vnější průměr Vnitřní průměr
Větší Leštěný Delfín, nápis "Protect the ocean" 23cm 9-11 mm 6 mm
Menší Leštěný Bambusová rostlina, "Bamboozle" 22cm 8-9 mm 5 mm

 

 

 

POUŽITÍ A PÉČE

Před prvním a po každém použití důkladně omyjte a osušte. Po dosloužení je tento výrobek 100% kompostovatelný, stačí zahodit na kompost, nebo dokonce i zakopat do země!

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Čína (provincie Anhui)

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat co nejlokálnější dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt dovážíme z Asie? Věříme totiž, že produkty z Číny ani jiných Asijských zemí nemusí nutně být neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány určité etické i ekologické standarty a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované. Častokrát, jako u tohoto produktu, se hlavní surovina na výrobu produktu nachází právě v Asii a převážet ji do Česka pro zpracování by bylo méně ekologické, než zpracování přímo v Asii a transport výsledného produktu. Produkty jako tento Vám rovněž pomohou ušetřit stovky jednorázových produktů, výsledná uhlíková stopa pro transport z Asie je tedy mizivá, oproti té spojenou s používáním jednorázových produktů.

Na našem e-shopu se snažíme nabízet širokou škálu produktů pro život bez odpadu, a to bohužel v dnešním globalizovaném světě nejde bez mezinárodních dodavatelů. Mnoho Evropských dodavatelů produktů podobných tomuto své produkty v Asii vyrábí, my si ale vždy vybíráme jen ty, kteří na plno dodržují naše ekologické, kvalitativní i etické standarty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: