Nerezové brčko

Kód: STRA01
79 Kč –68 %
Nerezove brcko zerowastelife.cz
79 Kč –68 % 25 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Možnosti doručení

Nerezové brčko použijete poprvé, podruhé, potřetí a donekonečna. Vydrží roky, nesežvýkané, jako nové a do pití se z něj neuvolňují žádné ftaláty, BPA a další látky škodlivé Vašemu zdraví. Skvělé na doma i na cesty, do koktejlu, do džusu, ledové kávy i vody: dokonale doplní každý bezodpadový drink. Užijte si Váš nápoj s čistým svědomím a čistými oceány. Na zdraví!

 

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

Řekněte ne jednorázovému plastu!

Věděli jste, že plastová brčka v praxi není možné recyklovat? Míří tedy na skládky a do spaloven, kde se buď rozkládají stovky let, nebo znečišťují náš vzduch. Častokrát ale také končí ve světových oceánech, kde je často pozřou, nebo se o ně poraní mořští živočichové. A to vše jen kvůli jednomu drinku, po kterém plastové brčko letí do koše...

S našimi nerezovými brčky tomu můžete zabránit. Vydrží totiž desítky let jako nová, a kdyby jste se jich náhodou někdy chtěli zbavit, jsou velmi jednoduše recyklovatelná. Nerezová brčka také vodí teplo, což znamená, že Váš nápoj uchovají příjemně chladným či teplým.

PROČ MILUJEME NEREZOVÉ BRČKO?

Nerezové brčko je ideální alternativou jednorázových plastů! Na rozdíl od nich totiž ve Vaší kuchyni vydrží roky, je ideální pro podniky i jednotlivce, skvělým společníkem na cesty a udrží Váš drink chladný či teplý. Nerezová brčka jsou skvělým dárkem pro přátele a kolegy, ať jsou zapřísáhle bezodpadoví, nebo je pro ně svět ekologie nový: tuto vychytávku si oblíbí každý!

Brčka je možné zakoupit i v sadě 5 kusů s čistícím kartáčkem.

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Čína

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat co nejlokálnější dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt dovážíme z Asie? Věříme totiž, že produkty z Číny ani jiných Asijských zemí nemusí nutně být neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány určité etické i ekologické standarty a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované.

Na našem e-shopu se snažíme nabízet širokou škálu produktů pro život bez odpadu, a to bohužel v dnešním globalizovaném světě nejde bez mezinárodních dodavatelů. Mnoho Evropských dodavatelů produktů podobných tomuto své produkty v Asii vyrábí, ale do jejich továren bohužel nemáme náhled. Proto jsme se rozhodli jít přímou cestou a tento výrobek z Asie dovážet sami, abychom nad procesem výroby měli větší kontrolu a byli si jistí, že dodavatel dodržuje naše ekologické i etické standarty.

ROZMĚRY

  • Délka: 21cm
  • Průměr otvoru: 5mm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
K Avatar autora | 16.1.2020
Myslím si že v České republice je firma co vyrábí nerezová brčka ( Brckoo.cz) a nemusel by být asi problém snimi navázat spolupráci a nemuselo by se dovazet x 1000km z Číny. Chce to jen snahu něco změnit.
T Avatar autora Tereza (Administrátor) 21.1.2020
Dobrý den pane Karle. Děkujeme Vám za komentář. Firma brckoo.cz jisto jistě nerezová brčka nevyrábí. Pokud výrobou brčka myslíte nařezání nerezové bezešvé trubky na požadovanou délku a její zabroušení, potom s Vámi souhlasíme a v ČR se vyrábí nerezová brčka. Pokud ale výrobou myslíme výrobu samotného kovu, respektive výrobu trubičky válcováním, nevíme o žádné huti nebo válcovně v ČR, která by se na takovou výrobu z nerezi zaměřovala. Pokud o nějakém závodu v ČR nebo Evropě, který vyrábí sortiment trubiček z nerezové potravinářské oceli víte, budeme velmi rádi za info na náš email. Do té doby nám přijde lepší nakoupit toto zboží v certifikované výrobě v Asii a to již finálně vyrobené, než ho za výrazně jinou cenu nechávat řezat, z v Asii vyrobeného polotovaru, zde v ČR. Ono totiž bohužel ne vše o čem se tvrdí že "Vyrobeno v ČR" je v důsledku opravdu vyrobeno v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za projektem Zero Waste Life stojíme my - manželé Terka a Pavel. Přejeme si zero waste Česko – zemi, která nebude zavalena tunami odpadků. Množství odpadu, které vyprodukuje průměrný Čech, nás velmi trápí, a tak jsme se rozhodli tuto situaci změnit. 

Píšeme blog o zero waste a na e-shopu prodáváme kvalitní nezbytnosti pro život bez odpadu všem, kteří mají zájem být každý den o trochu ekologičtější. Vytvořili jsme také vlastní značku ekologických boxů na jídlo Papey a lahví na vodu Žíža. Pod značkou Zero Waste Life vám nabízíme také přírodní produkty do koupelny - vyzkoušejte třeba naši přírodní sisálovou a jutovou žínku a další doplňky a produkty, které jsou převážně vyrobeny v České republice.