Přírodní jutová žínka/drátěnka

Kód: 1883
Vyrobeno v ČR
65 Kč
Skladem

Pro tento výrobek ve Vaší domácnosti najdete dvě možná použití. Za prvé poslouží jako přírodní žínka, ze které se na rozdíl od syntetických napodobenin neuvolňují tisíce mikročástic plastu. Za druhé ji využijete jako drátěnku pro mytí nádobí. Tato žínka/drátěnka je plně rozložitelná, veganská a lokálně ručně vyráběná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ SI TUTO ŽÍNKU/DRÁTĚNKU OBLÍBÍTE?

Jak už název tohoto produktu napovídá, v domácnosti pro něj najdete (minimálně) dvě využití. Zaprvé poslouží jako žínka, která Vaši pokožku prokrví, jemně promasíruje a zbaví vrstvy odumřelých buněk. Stejně dobře ale poslouží i jako jemná drátěnka na mytí nádobí a skvělá alternativa k plastovým houbičkám. Po použití žínku či drátěnku důkladně propláchněte horkou vodou a nechte volně prosušit zavěšenou za poutko.

Sháníte žínku s hrubějšími vlákny, která vaši pokožku promasíruje více do hloubky? Na našem eshopu najdete i sisálovou žínku, která je pro tento účel ideální.

Tato jutová žínka/drátěnka je nejen vyráběna v naší domovině, ale je rovněž plně rozložitelná a veganská! Jelikož Vám také pomáhá šetřit dalšími zdroji, je těžké si tohoto super pomocníka pro ekologický život bez odpadu nezamilovat. Po dosloužení můžete žínku/drátěnku vyhodit do kompostu, jen ji doporučujeme předem rozstříhat na menší kousky.

PARAMETRY

Rozměry: 11cm X 9cm

Materiál: přírodní juta

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Česká republika

Není nic ekologičtějšího, než lokální výroba, a tak můžeme pyšně říci, že tento produkt byl vyroben v naší domovině. Byl tedy vyroben za vysokých etických, ekologických i kvalitativních standardů, včetně férového platu, nízké uhlíkové stopy a vysoce kvalitního zpracování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: