Přírodní jutová žínka/drátěnka

Kód: 1883
Vyrobeno v ČR
65 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Pro tento výrobek ve Vaší domácnosti najdete dvě možná použití. Za prvé poslouží jako přírodní žínka, ze které se na rozdíl od syntetických napodobenin neuvolňují tisíce mikročástic plastu. Za druhé ji využijete jako drátěnku pro mytí nádobí. Tato žínka/drátěnka je plně rozložitelná, veganská a lokálně ručně vyráběná.

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

PROČ SI TUTO ŽÍNKU/DRÁTĚNKU OBLÍBÍTE?

Jak už název tohoto produktu napovídá, v domácnosti pro něj najdete (minimálně) dvě využití. Zaprvé poslouží jako žínka, která Vaši pokožku prokrví, jemně promasíruje a zbaví vrstvy odumřelých buněk. Stejně dobře ale poslouží i jako jemná drátěnka na mytí nádobí a skvělá alternativa k plastovým houbičkám. Po použití žínku či drátěnku důkladně propláchněte horkou vodou a nechte volně prosušit zavěšenou za poutko.

Sháníte žínku s hrubějšími vlákny, která vaši pokožku promasíruje více do hloubky? Na našem eshopu najdete i sisálovou žínku, která je pro tento účel ideální.

Tato jutová žínka/drátěnka je nejen vyráběna v naší domovině, ale je rovněž plně rozložitelná a veganská! Jelikož Vám také pomáhá šetřit dalšími zdroji, je těžké si tohoto super pomocníka pro ekologický život bez odpadu nezamilovat. Po dosloužení můžete žínku/drátěnku vyhodit do kompostu, jen ji doporučujeme předem rozstříhat na menší kousky.

PARAMETRY

Rozměry: 11cm X 9cm

Materiál: přírodní juta

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Česká republika

Není nic ekologičtějšího, než lokální výroba, a tak můžeme pyšně říci, že tento produkt byl vyroben v naší domovině. Byl tedy vyroben za vysokých etických, ekologických i kvalitativních standardů, včetně férového platu, nízké uhlíkové stopy a vysoce kvalitního zpracování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za projektem Zero Waste Life stojíme my - manželé Terka a Pavel. Přejeme si zero waste Česko – zemi, která nebude zavalena tunami odpadků. Množství odpadu, které vyprodukuje průměrný Čech, nás velmi trápí, a tak jsme se rozhodli tuto situaci změnit. 

Píšeme blog o zero waste a na e-shopu prodáváme kvalitní nezbytnosti pro život bez odpadu všem, kteří mají zájem být každý den o trochu ekologičtější. Vytvořili jsme také vlastní značku ekologických boxů na jídlo Papey a lahví na vodu Žíža. Pod značkou Zero Waste Life vám nabízíme také přírodní produkty do koupelny - vyzkoušejte třeba naši přírodní sisálovou a jutovou žínku a další doplňky a produkty, které jsou převážně vyrobeny v České republice.