Přírodní houbička nejen na nádobí z juty

Kód: 1982
Vyrobeno v ČR
Značka: Tropikalia
155 Kč
Brzy skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Sháníte kvalitní, 100% rozložitelnou pratelnou houbičku (nejen) na nádobí, která by se hodila do Vaší ekologické bezodpadové domácnosti? Tato přírodní houbička z juty s výplní z přírodní celulózy je zajisté přesně to, co jste hledali. Jemnější bavlněnou stranu použijte na skleničky a talíře, hrubší jutovou zas na hrnce, pánve a pekáče, nebo rovnou vyčistěte celou kuchyň!

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

PROČ SI TUTO KOMPOSTOVATELNOU HOUBIČKU OBLÍBÍTE?

Už jste viděli stylovější či ekologičtější houbičku (nejen) na nádobí, než je tato? Je vyráběna z juty, čisté bavlny a přírodní celulózy, a proto je 100% kompostovatelná a veganská, a tak skvěle zapadne do Vašeho ekologického, zero waste životního stylu. Bavlněná strana dodává houbičce jemný povrch příjemný na dotek, jutová strana je naopak drsnějším povrchem, který můžete použít na hrnce a pánve. Díky výplni z přírodní celulózy je houbička měkká, ohebná a rychle schne. Poslouží nejen na mytí nádobí, ale i pro další úklid ve Vaší domácnosti.

Tato zero waste houbička na nádobí je nejen vyráběna v naší domovině, ale je rovněž plně rozložitelná a veganská! Jelikož Vám také pomáhá šetřit dalšími zdroji, je těžké si tohoto super pomocníka pro ekologický život bez odpadu nezamilovat.

Péče o houbičku není vůbec složitá, stačí po použití opláchnout, vyždímat a skladovat na suchém místě. Doporučujeme houbičky pořídit dvě a vždy ji po týdnu vyprat a vystřídat za druhou. Životnost houbičky je minimálně 4-5 měsíců, po dosloužení můžete vyhodit do kompostu či bio odpadu, jen ji doporučujeme předem rozstříhat na menší kousky. Jutovou houbičku lze prát v pračce (až na 60 stupňů) a sušit v sušičce i volně.

PARAMETRY

Rozměry: 12cm X 8cm (jelikož se jedná o ruční výrobu, rozměry se mohou mírně lišit kus od kusu)

Materiál: bavlna, juta, přírodní celulóza

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Česká republika

Není nic ekologičtějšího, než lokální výroba, a tak můžeme pyšně říci, že tento produkt byl vyroben v naší domovině. Byl tedy vyroben za vysokých etických, ekologických i kvalitativních standardů, včetně férového platu, nízké uhlíkové stopy a vysoce kvalitního zpracování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tropikalia je česko-brazilská rodinná značka a e-shop prodávající přírodní a zero waste produkty s cílem pomoct naší planetě a inspirovat ostatní k udržitelnějšímu životnímu stylu. Výrobky od Tropikalia jsou udržitelné, z biologicky rozložitelných nebo recyklovatelných materiálů. My jsme si oblíbili třeba jejich 100% rozložitelnou houbičku na nádobí z juty.