Textilní páska na nerezový box bambus - černá

Kód: STRAP/BLA
65 Kč
Skladem

Přinášíme vám možnost zakoupit si náhradní černou pásku na váš lunch box. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spolu s nerezovým a mint boxem obdržíte automaticky pásku černé barvy. Pokud by se vám však stalo, že jste někde pásku zapomněli, můžete si pořídit náhradní. Budete-li chtít zakoupit pouze samotnou pásku, dejte nám vědět v poznámce objednávky a my vám ji zašleme v obálce pouze za cenu známky.  

Přinášíme vám však i barevnější variantu, kterou si můžete váš lunch box ozdobit - rudě červená nebo oranžová textilní páska. 

PAPEY: NAŠE VLASTNÍ ŘADA BOXŮ NA JÍDLO

V Zero Waste Life jsme toho všeho měli plné zuby: plastu končícího v oceánu i zdravotních rizik spojených s jeho opakovaným používáním a výrobou. A proto jsme se rozhodli založit vlastní značku ekologických boxů na jídlo, vyrobených bez plastu a všech rizik s ním spojeným. Tak vznikla značka Papey, naše vlastní řada svačinových boxů navržených v Česku námi samotnými na základě zpětné vazby od Vás i naší vlastní zkušenosti. Výsledek naší snahy předčil naše očekávání a jsme přesvědčeni, že boxy Papey jsou ty nejlepší ekologické boxy na jídlo, které najdete na českém trhu a jsme si jisti, že si je zamilujete tak, jako my.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nerezové krabičky a misky
Barva pásky: černá
Materiál: textil
Délka: 30 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: