DOVOLENÁ v období od 7.7. - 17.7. Všechny objednávky obdržené do 6.7. vyřídíme hned, všechny ostatní vám odešleme až od 17.7. Děkujeme za přízeň a přejeme krásné léto. Tereza

Jak se stát VIP zákazníkem?

Už delší dobu se vám snažíme pomoci ušetřit nějakou korunu navíc a zároveň se postarat o vaše okolí a chránit životní prostředí. A naše produkty vám v tom pomáhají. Mezi nimi je například kovová žiletka, která nahradí drahá jednorázová plastová holítka a zároveň zredukuje množství odpadu. Či naše nerezové boxy, do kterých si můžete připravit zdravý a levný oběd do práce.
 
Ale chtěli jsme více. Proto jsme pro vás připravili VIP sekci, kde můžete nakupovat s 20% slevou. Otevření VIP sekce proběhne pouze 3x do roka a jeho vyhlášení bude nárazové. Sledujte nás.

VIP SEKCE AKTUÁLNĚ UZAVŘENA

Do pondělí 18. 12. 2023 máte možnost získat svým nákupem místo ve VIP sekci a zajistit si tak stálou slevu 20 % na všechny vaše objednávky.

 
Jak se stát VIP zákazníkem?
 
Stačí se zaregistrovat, nakoupit za alespoň 2000 Kč a my vás automaticky přesuneme do VIP sekce. A co je lepší, sleva je nastálo! Navíc, když zadáte kód JSEMVIP, můžete využít slevu 20 % i na danou objednávku a to aktuálně i na již zlevněné produkty. Poté se jen stačí přihlásit pod svým účtem a se slevou již nakupovat. Kód je platný pouze v době otevření VIP sekce.
 
Podmínky VIP sekce a kupónu JSEMVIP:
Minimální nákup v hodnotě 2000 Kč. VIP sleva se nesčítá s ostatními slevami a není možné ji kombinovat. Sleva 20 % je tedy vaší maximální, s výjimkou probíhajících slev vyšších než 20 %. V případě odstoupení smlouvy do 14 dní zaniká také právo na vstup do VIP sekce.
Slevový kód lze použít také na již zlevněné zboží.
 
Nerezové svačinové boxy Papey Svačinový box s těsněním
Kovové holitko Zerowastelife Kovové holítko se stojanem