Bea Johnson: Domácnost bez odpadu

Kód: 854
389 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Kniha Domácnost bez odpadu představí principy zero waste života nováčkům, či je osvěží těm, kteří se ve světě bez odpadu pohybují už delší dobu. Autorka Bea Johnson sdílí své tipy a nápady na to, jak ve Vaší domácnosti drasticky omezit produkci odpadu a žít jednodušší, šťastnější, ekologičtější a minimalističtější život. Domácnost bez odpadu by v zero waste knihovničce rozhodně neměla chybět!

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

O AUTORCE

Bea Johnson je jednou z nejznámějších a nejvlivnějších figur světa zero waste. Svou domácnost s manželem, dvěma dětmi i psem vede úplně bez odpadu a často se chlubí, že odpad, který její domácnost vyprodukuje za rok, se vejde do jedné skleničky od okurek. Poprvé přišla do kontaktu se zero waste v roce 2008, kdy byl tento životní styl ještě v plenkách. Od té doby se zásadně podílela na jeho růstu, a to nejen bestsellerem Domácnost bez odpadu, který je nyní přeložen do více než 25 jazyků.

PROČ SI PŘEČÍST DOMÁCNOST BEZ ODPADU?

Kniha Domácnost bez odpadu v západním světě strhla vlnu nováčků do světa zero waste, bezobalových obchodů, i online portálů a eshopů jako je ten náš. Za co vděčí tato kniha své popularitě? Učí nás, že ke štěstí dojdeme jednoduše, bez zbytečností, jen díky omezení věcí, které vlastníme a odpadu, který vytváříme. Kniha projde všechny oblasti Vaší domácnosti a života a poradí Vám, jak se vrátit ke starým dobrým základům, ve kterých šťastně žilo mnoho našich babiček: žádný plast, domácí vaření, jednoduchá přírodní kosmetika, a hlavně žádné zbytečnosti. Kniha je bohatá i na domácí recepty například na čistící prostředky, a proto ji doporučujeme především těm, kteří si rádi podobné věci vyrábějí sami.

PARAMETRY

Vydáno: 2016, originál 2013

Počet stran: 265

Jazyk: český

Překlad: Viktor Jurek

Vazba: šitá, nelepená

Papír: recyklovaný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: