Přírodní vatové tyčinky do uší - 200 ks

Kód: 2459
85 Kč –65 %
tycinky do usi
85 Kč –65 % 29 Kč 0,15 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Už žádné plastové jednorázové tyčinky do uší. Zvolte ekologickou variantu - bavlnu a bambus. 

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

UŽ DOST BYLO JEDNORÁZOVÉHO PLASTU

Jednorázové plasty jsou velmi diskutované téma. Navíc od roku 2021 je již zákaz vyrábět některé produkty a jedním z nich jsou také tyčinky do uší. Přinášíme vám variantu bez plastu a to z bavlny a bambusu. Může se to zdát jako maličkost, která ale udělá velké věci. 

Začněte už dnes, i po malých krůčcích. Balení je v papírové krabičce - zkrátka plně bez plastu.

 


SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Čína

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat co nejlokálnější dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt dovážíme z Asie? Věříme totiž, že produkty z Číny ani jiných Asijských zemí nemusí nutně být neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány určité etické i ekologické standarty a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované.

Na našem e-shopu se snažíme nabízet širokou škálu produktů pro život bez odpadu, a to bohužel v dnešním globalizovaném světě nejde bez mezinárodních dodavatelů. Mnoho Evropských dodavatelů produktů podobných tomuto své produkty v Asii vyrábí, ale do jejich továren bohužel nemáme náhled. Proto jsme se rozhodli jít přímou cestou a tento výrobek z Asie dovážet sami, abychom nad procesem výroby měli větší kontrolu a byli si jistí, že dodavatel dodržuje naše ekologické i etické standarty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické potřeby
Balení: papírová krabička
Kusů v balení: 200 ks
Původ: 100% přírodní
Složení : bavlna, bambus
Země původu: Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za projektem Zero Waste Life stojíme my - manželé Terka a Pavel. Přejeme si zero waste Česko – zemi, která nebude zavalena tunami odpadků. Množství odpadu, které vyprodukuje průměrný Čech, nás velmi trápí, a tak jsme se rozhodli tuto situaci změnit. 

Píšeme blog o zero waste a na e-shopu prodáváme kvalitní nezbytnosti pro život bez odpadu všem, kteří mají zájem být každý den o trochu ekologičtější. Vytvořili jsme také vlastní značku ekologických boxů na jídlo Papey a lahví na vodu Žíža. Pod značkou Zero Waste Life vám nabízíme také přírodní produkty do koupelny - vyzkoušejte třeba naši přírodní sisálovou a jutovou žínku a další doplňky a produkty, které jsou převážně vyrobeny v České republice.