Lněná síťka na mýdlo

Kód: 1886
Vyrobeno v ČR
75 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tato lněná síťka na mýdlo je ideálním společníkem pro správné ekology a milovníky přírodních mýdel. Nejen, že Vám pomůže udělat v koupelně pořádek a vyhnout se mýdlům klouzajícím po dně sprchy či okraji umyvadla, ale zároveň šetří mýdlem, které díky ní spotřebujete do posledního malého úlomku. A k tomu je tato síťka na mýdlo lokálně vyráběná, plně rozložitelná a veganská!

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

PROČ SI SÍŤKU NA MÝDLO OBLÍBÍTE?

Tato síťka Vám pomůže nejen šetřit mýdlem a použít ho až do posledního kousku, ale rovněž udržet Vaši koupelnu čistou. Už žádné vyhozené úlomky mýdla, které jsou moc malé na použití a vyklouzávají z rukou. Vyhnete se i skvrnám od mýdla na umyvadle, hraně vady nebo ve sprše. Tuto síťku jednoduše zavěsíte na baterii, či poličku sprchy. Síťku můžete použít nejen k vytvoření pěny, ale i k samotnému mytí pokožky, které poslouží i jako jemný peeling. To všechno bez použití plastu nebo syntetických materiálů.

Tato síťka je nejen vyráběna v naší domovině, ale je rovněž plně rozložitelná a veganská! Jelikož Vám také pomáhá šetřit dalšími zdroji, je těžké si tohoto super pomocníka pro ekologický život bez odpadu nezamilovat.

Nejlépe jde do páru s některým z našich přírodních mýdel!

PARAMETRY

Rozměry: 7cm X 12cm

Délka provázku: á38cm

Materiál: přírodní lněný provázek

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Česká republika

Není nic ekologičtějšího, než lokální výroba, a tak můžeme pyšně říci, že tento produkt byl vyroben v naší domovině. Byl tedy vyroben za vysokých etických, ekologických i kvalitativních standardů, včetně férového platu, nízké uhlíkové stopy a vysoce kvalitního zpracování.

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
MH Avatar autora | 17.3.2021
Na mýdlo je síťka malá, tak na zbytky mýdla stačí.
TJ Avatar autora Tereza Janů (Administrátor) 18.3.2021
Dobrý den, Martino, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Určitě popřemýšlíme nad výrobou i větší síťky, aby se do nich vlezla i velká mýdla. Pěkný den, Tereza

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za projektem Zero Waste Life stojíme my - manželé Terka a Pavel. Přejeme si zero waste Česko – zemi, která nebude zavalena tunami odpadků. Množství odpadu, které vyprodukuje průměrný Čech, nás velmi trápí, a tak jsme se rozhodli tuto situaci změnit. 

Píšeme blog o zero waste a na e-shopu prodáváme kvalitní nezbytnosti pro život bez odpadu všem, kteří mají zájem být každý den o trochu ekologičtější. Vytvořili jsme také vlastní značku ekologických boxů na jídlo Papey a lahví na vodu Žíža. Pod značkou Zero Waste Life vám nabízíme také přírodní produkty do koupelny - vyzkoušejte třeba naši přírodní sisálovou a jutovou žínku a další doplňky a produkty, které jsou převážně vyrobeny v České republice.