Sisálová mýdlenka

Kód: 1892
Vyrobeno v ČR
45 Kč
Skladem

Sisálová mýdlenka je koupelnový doplňkem snů. Pomůže Vám totiž šetřit mýdlem i udržet pořádek. Mýdlenka totiž zachytí mýdlovou vodu, která by jinak tekla do odpadu a poté ji můžete použít jako žínku, či k vytvoření pěny. Naše sisálová mýdlenka je ručně vyráběna v České republice, je rozložitelná i veganská.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MÝDLENKA, KTERÁ ŠETŘÍ VAŠÍM MÝDLEM

Už jste někdy slyšeli o mýdlence, která Vám pomáhá šetřit mýdlem? Přesně toho totiž dosáhne tato přírodní sisálová mýdlenka. Při odkládání na mýdlenku totiž z mýdla zbytky mýdlové vody nestečou do odpadu, ale do mýdlenky, kterou poté můžete použít jako namydlenou žínku, či jí pouze vytvořit pěnu. Už ani kapka mýdla nepřijde nazmar! Pro údržbu stačí mýdlenku po použití proprat horkou vodou a nechat volně schnout, případně vydezinfikovat octem či navonět éterickými oleji.

Tato sisálová mýdlenka je nejen vyráběna v naší domovině, ale je rovněž plně rozložitelná a veganská! Jelikož Vám také pomáhá šetřit dalšími zdroji, je těžké si tohoto super pomocníka pro ekologický život bez odpadu nezamilovat. Po dosloužení můžete mýdlenku vyhodit do kompostu, jen ji doporučujeme předem rozstříhat na menší kousky.

Nejlépe jde do páru s některým z našich přírodních mýdel!

PARAMETRY

Rozměry: 12cm X 8cm

Materiál: přírodní sisál (velmi pevný, přírodní a plně rozložitelný materiál získávaný z listů agáve sisálové)

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Česká republika

Není nic ekologičtějšího, než lokální výroba, a tak můžeme pyšně říci, že tento produkt byl vyroben v naší domovině. Byl tedy vyroben za vysokých etických, ekologických i kvalitativních standardů, včetně férového platu, nízké uhlíkové stopy a vysoce kvalitního zpracování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: