Sisálová mýdlenka

Kód: 1892
Vyrobeno v ČR
45 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Sisálová mýdlenka je koupelnový doplňkem snů. Pomůže Vám totiž šetřit mýdlem i udržet pořádek. Mýdlenka totiž zachytí mýdlovou vodu, která by jinak tekla do odpadu a poté ji můžete použít jako žínku, či k vytvoření pěny. Naše sisálová mýdlenka je ručně vyráběna v České republice, je rozložitelná i veganská.

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

MÝDLENKA, KTERÁ ŠETŘÍ VAŠÍM MÝDLEM

Už jste někdy slyšeli o mýdlence, která Vám pomáhá šetřit mýdlem? Přesně toho totiž dosáhne tato přírodní sisálová mýdlenka. Při odkládání na mýdlenku totiž z mýdla zbytky mýdlové vody nestečou do odpadu, ale do mýdlenky, kterou poté můžete použít jako namydlenou žínku, či jí pouze vytvořit pěnu. Už ani kapka mýdla nepřijde nazmar! Pro údržbu stačí mýdlenku po použití proprat horkou vodou a nechat volně schnout, případně vydezinfikovat octem či navonět éterickými oleji.

Tato sisálová mýdlenka je nejen vyráběna v naší domovině, ale je rovněž plně rozložitelná a veganská! Jelikož Vám také pomáhá šetřit dalšími zdroji, je těžké si tohoto super pomocníka pro ekologický život bez odpadu nezamilovat. Po dosloužení můžete mýdlenku vyhodit do kompostu, jen ji doporučujeme předem rozstříhat na menší kousky.

Nejlépe jde do páru s některým z našich přírodních mýdel!

PARAMETRY

Rozměry: 12cm X 8cm

Materiál: přírodní sisál (velmi pevný, přírodní a plně rozložitelný materiál získávaný z listů agáve sisálové)

SLOVÍČKO O PŮVODU TOHOTO PRODUKTU

Země původu: Česká republika

Není nic ekologičtějšího, než lokální výroba, a tak můžeme pyšně říci, že tento produkt byl vyroben v naší domovině. Byl tedy vyroben za vysokých etických, ekologických i kvalitativních standardů, včetně férového platu, nízké uhlíkové stopy a vysoce kvalitního zpracování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za projektem Zero Waste Life stojíme my - manželé Terka a Pavel. Přejeme si zero waste Česko – zemi, která nebude zavalena tunami odpadků. Množství odpadu, které vyprodukuje průměrný Čech, nás velmi trápí, a tak jsme se rozhodli tuto situaci změnit. 

Píšeme blog o zero waste a na e-shopu prodáváme kvalitní nezbytnosti pro život bez odpadu všem, kteří mají zájem být každý den o trochu ekologičtější. Vytvořili jsme také vlastní značku ekologických boxů na jídlo Papey a lahví na vodu Žíža. Pod značkou Zero Waste Life vám nabízíme také přírodní produkty do koupelny - vyzkoušejte třeba naši přírodní sisálovou a jutovou žínku a další doplňky a produkty, které jsou převážně vyrobeny v České republice.