[pa:pey] Nerezové boxy DUO/TRIO 2.jakost

Kód: DUO/900 TRIO/900 DUO/1500 TRIO/1500 Zvolte variantu
Akce Tip Výprodej
Značka: [pa:pey]
679 Kč 679 Kč 799 Kč 799 Kč od 679 Kč –45 %
[pa:pey] Nerezové boxy DUO/TRIO 2.jakost
679 Kč 679 Kč 799 Kč 799 Kč od 679 Kč –45 % 373 Kč 373 Kč 439 Kč 439 Kč od 373 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Občas se něco nepovede a to se týká bohužel i našich boxů. Boxy 2. jakosti - dejte jim šanci na využití. Na skladě máme několik boxů, které nezvládly cestu k nám, mají promáčklé víčka nebo jsou bouchnutá. Některé boxy mají také špatné zavírání - patky nedrží tak dokonale, jak bychom si představovali. Stále vám ale skvěle poslouží, víčko i tak dobře drží.

  • K dispozici objemy 900 ml a 1500 ml v provedeních DUO a TRIO
  • Pevné přepážky rozdělují box na 2 a 3 části
  • Vhodné na uskladnění potravin do ledničky, mrazničky nebo na svačinu s sebou
  • Boxy nemají těsnění, nedoporučujeme je na tekuté pokrmy

 

Detailní informace

eko balení
Zero waste balení
Zásilky balíme do použitých krabic a výplní
Vlastní produkty
Vlastní produkty
Pod našimi značkami nejen [pa:pey] a [zi:za]

Detailní popis produktu

POSLEDNÍ KUS trio 900 ml, který sloužil na propagaci/focení

[pa:pey] Nerezové boxy s dělenými přepážkami

Tento box je vhodný pro malé i velké ekology a udělá z života bez plastu hračku! Už dost bylo plastových pytlíků a krabiček, nahraďte je raději tímto jedním kvalitním nerezovým boxem značky Papey. Tyto boxy na jídlo jsou ideální ke skladování potravin v ledničce, či přenosu suchých potravin.

nerezove-boxy-trio-zerowastelife-2

Proč zrovna tyto boxy?

  • K dispozici objemy 900 ml a 1500 ml v provedeních DUO a TRIO
  • Pevné přepážky rozdělují box na 2 a 3 části
  • Vhodné na uskladnění potravin do ledničky, mrazničky nebo na svačinu s sebou
  • Boxy nemají těsnění, nedoporučujeme je na tekuté pokrmy
  • Jsou vyrobeny z nerezové oceli – zdravotně nezávadného a ekologického materiálu. Na rozdíl od plastových krabiček neobsahuje škodlivé BPA a je mnohem odolnější než skleněné dózy.
  • Snadno se čistí a můžete ho dát i do myčky.

 

Proč můžeme říct, že je tento box ekologický? 

Je to nejen díky svému materiálu, ze kterého je vyroben, ale ušetří spoustu odpadu. S našimi boxy bude radost připravovat si jídlo doma, ať už do práce či na rodinný výlet, kamkoliv. Jednorázové boxy na jídlo s sebou z restaurace? Bageta z benzínky zabalená v plastu, když vás přepadne hlad? Tohle je minulost. A co teprve chutnější, kvalitnější jídlo? A ty ušetřené peníze, které můžete využít jinak? Tohle jsou pozitiva našich boxů. 

nerezovy-box-trio-zerowastelife

Papey: naše vlastní řada boxů na jídlo

V Zero Waste Life jsme měli plné zuby plastu končícího v oceánu i zdravotních rizik spojených s jeho opakovaným používáním a výrobou. Proto jsme se rozhodli založit vlastní značku ekologických boxů na jídlo – Papey.

Naše svačinové boxy jsou vyrobené z nerezu a neobsahují žádné zdraví škodlivé látky. Navrhujeme si je sami v Česku na základě zpětné vazby od vás i naší vlastní zkušenosti. Nerezové boxy přímo od výrobce. Výsledek naší snahy předčil naše očekávání a jsme přesvědčeni, že boxy Papey jsou ty nejlepší ekologické boxy na jídlo, které najdete na českém trhu a jsme si jisti, že si je zamilujete tak, jako my.

O původu produktu

Pro náš e-shop se vždy snažíme vybírat lokální dodavatele a podporovat domácí ekonomiku. Proč tedy tento produkt necháváme vyrábět v Asii?  

Věříme, že produkty z Číny ani jiných asijských zemí nemusí být nutně neekologické, pokud jsou v továrnách dodržovány etické a ekologické standardy a výsledné produkty jsou kvalitně zpracované. Rozhodli jsme se proto jít přímou cestou a tento výrobek z Asie dovážíme sami, jsme jeho výrobci. Máme tak nad procesem výroby větší kontrolu a jistotu, že dodavatel tyto standardy dodržuje a zkracujeme tak dodavatelský řetězec na opravdové minimum. 

Řekněte ne jednorázovému plastu!

Plasty jsou dnes všude, kam se podíváte – jsou v nich zabalené potraviny, voda i všechny maličkosti, které kupujeme. Tisíce tun plastu zaplavují pláže a oceány, uvolňují do vodního cyklu mikroplasty a znečišťují mořské ekosystémy. Bohužel, ani poctivá recyklace tento problém neřeší, plasty je totiž možné recyklovat pouze dvakrát až třikrát a je ho opravdu velké množství.

Plastové obaly (i ty znovupoužitelné) navíc často obsahují toxické látky – BPA a ftaláty, které jsou spojovány s rakovinou, endokrinní disrupcí a dalšími nemocemi.

Zajímá vás téma jednorázových plastů? Mrkněte na náš článek o mikroplastech nebo si přečtěte, proč recyklovat nestačí. Pro více informací o dopadech plastu na naše zdraví a svět kolem nás doporučujeme také tuto vědeckou studii, pro jednodušší podání zkuste tento článek od National Geographic.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V Zero Waste Life jsme už dávno řekli sbohem jednorázovým plastovým obalům na jídlo. Pořád jsme ale nemohli najít ten pravý svačinový box, který by odpovídal všem našim požadavkům – ekologický materiál, hezký design, ideální velikost… a tak jsme se rozhodli vytvořit vlastní řadu boxů na jídlo – Papey!

Svačinové boxy Papey vyrábíme z ekologicky šetrných materiálů, jako je nerez nebo bambus. Na e-shopu najdete hned několik typů a velikostí boxů, aby si každý našel to, co mu nejvíc vyhovuje. To hlavní ale mají všechny naše boxy společné – jejich používáním ušetříte spoustu odpadu!

Jsme přesvědčeni, že Papey jsou ty nejlepší ekologické boxy na jídlo, které na českém trhu najdete. A jsme si jisti, že si je zamilujete tak, jako my. :-) Stačí si jen vybrat ten svůj – bude to stylový nerezový box na jídlo s bambusovým víkem nebo praktický svačinový box s těsněním?